Головна Цікаво Секретки для автомобілів – що потрібно знати

Секретки для автомобілів – що потрібно знати

294

Автомобіль – це не просто транспортний засіб для пересування. Це добре налагоджений механізм, в якому кожна, навіть найменша деталь, грає свою роль. Сьогодні мова піде про таку не примітним деталі, як секретки для авто. Ми розповімо де є найбільший асортимент подібної продукції, поговоримо про ціну і дізнаємося як і у кого їх придбати.

Повертаючись до розмови вище – машина це точно такий же набір болтів, гайок і вентилів, які вкручені по всьому кузову (зсередини, зрозуміло), а також в деталях рухової системи машини (під капотом).

Відповідно, ті деталі і супутні товари – життєво необхідні, в разі їх заміни. Найчастіше, секретки замовляють на номери. Це одне з небагатьох місць, де їх видно зовні, але мало хто надає цьому значення. За допомогою цих секреток, як ви здогадалися, ви закріплюєте найважливіше в зовнішньому вигляді автомобіля – свої номери.

Найбільший асортимент даної продукції є в інтернет-магазині “Secretka”, який більше 7 років на ринку. Самі вони скромничають, кажучи що це малий термін, для того щоб стати міцними конкурентами в своїй сфері, але ми то розуміємо, що якщо інтернет-магазин існує хоча б більше 4-5 років, то в структурі цього всього знаходяться дійсно професіонали.

В “Secretka” продають:
– Болти;
– Гайки;
– Центрувальні кільця;
– Звичайні секретки;
– Секретки на номери;
– Вентилі;
– Датчики тиску.

Плюсом до всього, буде ще той факт, що вся ця продукція – не товар з Китаю, а від кращих світових виробників в цій галузі. Даний інтернет-магазин піклується про свою постійно зростаючої базі клієнтів, надаючи їм якісний кріпильний матеріал. Одними з таких є компанії “Vector” і “McGard”, “Technolock”, “Starleks”, “Farad”, а також “Ellis”.

При виникненні труднощів на етапі замовлення товару на сайті, фахівці гарячої лінії допоможуть вам не тільки в консультації з продукції, але і в її правильному підборі. Менеджерів ви можете запитати абсолютно будь-яке питання про товар, адже вони знають його характеристику як ніхто інший.

Сам магазин “Secretka” базується в Києві, але здійснює доставку по всій Україні за допомогою найбільших українських транспортних компаній – Нова Пошта, Інтайм і Укрпошта. Оплату за товар можна зробити трьома способами: готівкою при самовивозі, банківською картою на ПриватБанк або ж післяплатою.

Тепер ви знаєте де один з найбільших асортиментів секреток для авто в Інтернеті.