Головна Цікаво Що можна подарувати хлопцеві на Новий рік

Що можна подарувати хлопцеві на Новий рік

Новий рік вже не за горами, а Ви до сих пір в роздумах що подарувати хлопцеві? Це досить складне питання, тому що Новий рік – особливе свято, коли хочеться чогось магічного і дивного. Тому светр або духи зовсім не підійдуть. Це занадто банально і нецікаво. Однак є подарунок від якого буде в захваті кожен чоловік, незалежно від віку.

Кращим подарунком хлопцеві на Новий рік буде ігрова приставка Sony PlayStation 4

Це остання модель 8 покоління з розширенням 4К, надзвичайної графікою і бездротовим джойстиком. Це досить дорогий подарунок, але він буде кращим і незабутнім з усіх.

Основними причинами купити Sony PlayStation 4 є такі характеристики:

• Новий, стильний дизайн. У Sony PlayStation 4 тонка і компактна консоль.
• Бездротовий джойстик, покращений новими можливостями і яскравим підсвічуванням.
• Максимум соціальності. Нові можливості ділитися з друзями своїми іграми, додавати їх в свої ігри, проводити змагання і максимум спілкуватися.
• Новий зручний інтерфейс. Можливість управління папками і нове швидке меню.
• Вільне перенесення всіх даних профілю з однієї консолі Sony PlayStation 4 на інший.
• Нові поліпшені динаміки звуку, повністю переносять в віртуальну реальність гри.
• Абсолютно нова якість зображення з роздільною здатністю 4К.

Якщо у Вашого хлопця вже є Sony PlayStation 4 тоді можна вибрати безліч додатків до нього. Кращим варіантом можуть бути відеоігри, які розроблені спеціально для Sony PlayStation 4. Їх є безліч варіантів, Ви можете підібрати гру відповідно до переваг хлопця. Також можна придбати ще один джойстик, який завжди стане в нагоді для спільних ігор. Ваш обранець завжди зможе покликати друга на вечірній турнір.
Якщо Ваш бюджет досить обмежений, Ви завжди можете вибрати щось з аксесуарів Sony PlayStation 4. Це можуть бути такі аксесуари:

1. Мишки та спеціальні кейпади для наведення точності в стрілялках;
2. Навушники, щоб не заважати іншим і повністю зануритися в гру;
3. Кермо, якщо Ваш хлопець обожнює гонки.

Одним з позитивних моментів при виборі такого подарунка є те, що в Sony PlayStation 4 і всіх його доповнення є офіційна гарантія. Ви можете не турбуватися про якість подарунка. При будь-яких неприємних ситуаціях завжди можна звернутися до виробника і замінити покупку.

Якщо Ваш хлопець геймер, тоді у нього просто «зірве дах» від такого подарунка. Він ніколи не забуде такої приємної несподіванки і обов’язково оцінить такий подарунок.