Головна Цікаво Що нового в сфері дезінфекції

Що нового в сфері дезінфекції

383

Створення чистої і здорового середовища – одна з головних турбот медичних установ. Хвороботворні мікроби можуть накопичуватися на численних поверхнях, включаючи меблі, стіни і підлоги. Вони не беруть участі в безпосередній передачі захворювань, але сприяють забрудненню медінструментів і господарських поверхонь, які вимагають дезінфекції.

Серед безлічі інтернет-магазинів особливе місце займає віртуальний ритейлер . Він виділяється на тлі інших веб-сайтом з простою навігацією, комфортною для онлайнових покупок. В асортименті DENTPRO ви знайдете кращі засоби, концентрати та готові розчини для професійної дезінфекції або стерилізації. Ціновий діапазон магазину варіюється від бюджетних до преміум сегментів. Кожен продукт допомагає створювати здорове середовище в стоматологічних клініках, різнопланових медичних установах і салонах краси.

Останні інновації

Щоб утримувати лідерські позиції фахівці DENTPRO регулярно відстежують актуальні тенденції і новітні чистячі хімікати. Для щоденного догляду за обладнанням, стінами і підлогою вони відбирають кращі пропозиції, розроблені:

  • для протидії захворюванням, викликаним інфекціями, хвороботворними мікроорганізмами та іншими загрозами;
  • на основі формули, врівноважує ефективність і сумісність поверхонь;
  • з урахуванням простоти, швидкості і безпеки процесів, що знижують ризик зараження.

Ринок пропонує величезну кількість дезінфікуючих продуктів. Однак діапазон протестованих і схвалених складів вельми обмежений. Завдання фахівців полягає в пошуку швидкодіючих, безпечних і простих у застосуванні засобів широкого спектра дії. Продукт також повинен володіти належним балансом між ефективністю і сумісністю з поверхнями. Це дозволяє знизити ризик зараження, уникнути виникнення корозії та інших естетичних проблем.

Щоб дезінфікуючий засіб було ефективним, йому необхідно досить довго залишатися на поверхні, що рідко дотримується в реальних умовах. На щастя, на ринку вже з’являються продукти, які пропонують високу ефективність очищення за короткий час. Засоби прискореного дії на основі перекису водню за одну хвилину позбавляють поверхні від широкого спектра бактерій, не викликаючи відбілювання і корозії.

Використання інноваційних спреїв і серветок не вимагає застосування засобів індивідуального захисту і сумісно з медичними поверхнями. Дезінфікуючі продукти нового покоління відносяться до IV категорії безпеки. Вони не викликають подразнень шкіри, очей або дихальних шляхів, не виділяють агресивних хімічних випарів і запахів, не залишають слідів. Потрібна дезінфекція підлог в стоматкабінеті? DENTPRO – ваша надійна профілактичний захист!