Головна Цікаво Шкода, побочки і користь елькарнітіна

Шкода, побочки і користь елькарнітіна

1461

Така речовина як Л-карнітин часто використовується при схудненні. Це не дивно, адже властивість спалювання жиру – це майже головне, що привертає в ньому людей. Як правило, багато хто забуває і про інші функції Л-карнітину або взагалі не читають про те, як він працює, вважаючи, що речовина здатна створити диво в лічені дні. У цій статті розглянемо основні моменти щодо походження Л-карнітину і його вживання.

Що таке Л-карнітин та як він працює?

Л-карнітин – це речовина, яка виходить з амінокислоти і міститься практично у всіх клітинах нашого організму. Л-карнітин також відносять до вітамінних сполук групи Б, тому він вкрай корисний нашому організму для нормального функціонування. Одне з головних властивостей речовини – впливати на жири, розщеплюючи з і перетворюючи в енергію. Саме тому Л-карнітин так часто використовують в якості харчової добавки при схудненні.

Особливої ​​необхідності в додатковому Л-карнитине людина не відчуває, тому що організм сам виробляє його в достатній кількості. Також речовина потрапляємо до нас через продукти білкового походження, зокрема, через м’ясо.

Як тренуватися при прийомі Л-карнітину?
У процесі схуднення рекомендують переглядати свій тренувальний режим. Причому, коригувати доведеться як кількість тренувань, так і їх інтенсивність. У тиждень потрібно проводити 2-3 силових активних тренування. В даному випадку, працювати коштує не на ваги, а на кількість повторень. Тобто беремо маленькі обтяження на всі вправи і робимо велику кількість повторень. Також не забувайте про те, що 4-6 кардиотренировок в тиждень практично обов’язкові. Чергуйте час від 30 д 60 хвилин і інтенсивність тренінгу. Так результату в схудненні ви досягнете набагато швидше.

Що кажуть про Елькарнітіне користувачі

Енциклопедичні знання – це, безумовно, добре, але для складання повної картини про ефективність добавки все-таки необхідно враховувати і думку про неї людей. В якості ілюстрації зрізу громадської думки наводимо пару відгуків про елькарнітіне різних виробників.

Відгук про BioTech L-Carnitine 70000 від користувача на ім’я Аліна:

Я приймаю вже місяць. Ефект помітила як на вагах, так і на собі. Самопочуття покращилося. Якщо приймати відразу після тренування, то м’язи відновлюються швидше. А так, п’ю два рази в день. Перший – за півгодини до тренування. Ну про це багато писали. Пішло 2 см в талії і 4 в стегнах – це величезний показник для мене. Загалом, як жиросжигатель він дуууже ефективний, якщо займатися 3-4 рази в тиждень в залі.
А ось відгук про Scitec Nutrition ReStyle від користувача на ім’я Ірина Алкініч:

Я приймаю всього 3 тижні і вже бачу результати. Смако поїсти – у мене в крові. І їсти хочеться дуже часто – звідси і зайва вага прийшов, який зараз зганяю. Вирішила відмовити від солодкого, спорт + карнітин. Допомогло! Скинула вже 2,5 кг. Почуття голоду зникає на кілька годин після прийому капсули. Це величезний плюс. У залі можу робити більше та й настрій завжди майже хороше. Але, думаю, це через кофеїну в складі. Загалом, мінусів взагалі не бачу.

Ці відгуки про елькарнітінах взяті з цього списку https://f.ua/shop/zhiroszhigateli/20749-osnovnye-komponenty-vhodyaschie-v-sostav_l-karnitin/, це прекрасне джерело. Рекомендуємо вивчати відгуки, як можна на більшій кількістю сайтів, адже тільки в цьому випадку ви отримаєте необхідні знання перед покупкою.

Для чого корисний Л-карнітин

Варто відзначити, що Л-карнітин позитивно впливає на серцево-судинну систему, тому він дуже корисний для здоров’я серця.
Також він сприяє збільшення працездатності і зниження стомлюваності. Це діє не тільки по відношенню до занять спортом, але і в реальному житті, коли на здоров’я тисне велика кількість стресів і розумової роботи.
При захворюваннях нирок і печінки також рекомендується приймати Л-карнітин, тому що саме ці органи його синтезують. Тому доводиться заповнювати додатково речовиною, щоб організм швидше відновлювався.
При різних інфекційних захворюваннях також рекомендують приймати Л-карнітин. Він підвищує імунітет і допомагає швидше одужати.

Чи шкідливий Л-карнітин?

Якщо ви не займаєтеся спортом і вирішили схуднути за допомогою Л-карнітину, то – Так. Він вам точно не допоможе, тому що жири розщеплює при активних фізичних навантаженнях.

В іншому – від Л-карнітину суцільна користь. Але не варто переборщувати. Норма для дорослої людини – 4-6г. Якщо ви – не спортсмен, то дозування не варто збільшувати. І завжди радитися з лікарем в будь-якому випадку.