Головна Цікаво Штани чінос чоловічі – як вибрати, із чим носити

Штани чінос чоловічі – як вибрати, із чим носити

984

Відчуття комфорту, легкість при носінні, практичність, надійність і універсальність – все це опис дуже популярних штанів чінос.

Такі штани можна носити не тільки в осінньо-весняний період, а й взимку. Магазин Bolf.ua надає широкий асортимент штанів. Тут https://bolf.ua/rus_m_Мужская-одежда_Брюки-мужские_Чиносы-1936.html ви можете знайти саме свою модель.

Штани чінос – що це таке?
Чінос – штани з посадкою двох видів: високої та середньої. Сама модель в міру широкі. Є варіанти прямого широкого фасону і завужені донизу.
У виробництві цих штанів використовується бавовняна тканина (chino) – звідси і назва чінос. За рахунок легкої матерії штани вийшли дуже зручними.
Далеко не всі мають уявлення про те, з чим такі штани носити і як правильно їх вибирати. Але ж ці штани вписуються практично в будь-який лук: формальний / неформальний, урочистий і напівофіційний.

З чим носити?
Як уже згадувалося раніше, такі штани полюбилися за зручність, надійність і універсальність. Можливість комбінувати поєднання найрізноманітніших стилів – запорука популярності. Тому чінос можна спостерігати на людях самих різних класів і характерів.
Урізноманітнити образ з використанням брюк-чінос можна досить просто – доповнити звичайної футболкою, укороченим піджаком, джемперами або сорочкою, яка може бути і класичною. Якщо ви любитель більш сміливих варіантів, тоді можна використовувати підтяжки або жилети. При бажанні такий лук доповнюється кепкою, але тоді вам доведеться використовувати спортивне взуття.
Чінос з принтами виглядає найбільш ефектно з однотонною одягом. Причому той одяг повинна залишити лінію передніх кишень видимими. Це стосується і ременя: він теж не повинен бути захований.
Під ці штани підходить більшість видів взуття: туфлі, кросівки, кеди і черевики

Як обрати?
Для правильного підбору чінос з настільки великого вибору, слід дотримуватися основних правил:
● Штани повинні бути підібрані за розміром. Дуже важливо, щоб модель акуратно сиділа на вас. Так ви зможете домогтися бездоганного образу.
● Правильно підібрані чінос не повинні сидіти на вас «в обліпку». Штани повинні природно облягати ваші стегна і талію.
Варіант, з більш ніж просто звуженими штанами-чінос, ніяк не стане магнітом для жіночих сердець.
● Важливо вирішити, яку модель ви маєте намір брати: slim версію або штани з вільними штанинами. Цей вибір залежить від того, для яких цілей і заходів ви купуєте штани. Примірявши штани, зверніть увагу: не повнять вони вас, чи не роблять вони довжину ваших ніг візуально коротше і не виглядають вони дуже свободи.
● Довжина цих брюк повинна бути підібрана правильно: вони не повинні бути надмірно короткими або довгими.
сучасні брюки-чінос відкривають гомілковостопний суглоб. Цей фактор враховується і при виборі моделей із закладеними штанинами.
Оцінивши всі достоїнства чоловічих чінос, залишилося оформити замовлення. Доставка фірмових виробів з інтернет-магазину bolf.ua здійснюється по всіх містах України.