Головна Цікаво Швидке встановлення лобового скла від СТО «Тайр Ленд»

Швидке встановлення лобового скла від СТО «Тайр Ленд»

Лобове скло відноситься до найтендітніших частин транспортного засобу. ДТП, влучення каменю з-під зустрічного автомобіля можуть швидко зруйнувати захист для водія та його пасажирів. У такому разі заміна лобового скла неминуча. СТО «Тайр Ленд» пропонує швидкий та якісний ремонт автомобілів, допомогу в пошуку та підборі деталей.

На що звернути увагу при виборі вітрового скла

Багато власників транспортних засобів купують скло, яке підходить за розміром до машини. Але цього критерію недостатньо. Необхідно віддавати перевагу вітровому склу, яке відповідає моделі автомобіля. Хоч таке комплектуючі коштуватиме дорожче, але прослужить довго. Якісне скло випускається за системою триплекс. Це можна перевірити за наявності позначення WL. Маркування Т означає, що скло розжарене. Досвідчені механіки радять встановлювати саме перший варіант.

Відсутність будь-якого маркування у кутовій частині виробу свідчить, що перед покупцем є підробка. Таку комплектуючу ставити заборонено, оскільки виникає загроза безпеці пасажирів. Навіть на маркованому склі не можуть бути присутніми:

  • вм’ятини;
  • сколи;
  • дрібні тріщини;
  • вади в окантовці.

Показником надійності вітрового скла є його товщина. Товстий склопакет важче пошкодити, і навіть у разі появи тріщини її простіше усунути за допомогою спеціального клею.

Де швидко міняють вітрове скло в Києві

Заміна автоскла відноситься до тих видів ремонтних робіт, які найкраще довірити професіоналам. Фахівці СТО “Тайр Ленд” правильно знімають старе скло, очищають кузов, перевіряють його на наявність вад, обробляють поверхні праймером, щоб покрити місця без клею, знежирюють поверхню. Встановлення нового автоскла відбувається за допомогою спеціального клею. Він надійно фіксує його у потрібному положенні.

Механіки «Тайр Ленд» не рекомендують мити автомобіль протягом двох діб після заміни вітрового скла, не грюкати дверцятами, щоб уникнути утворення підвищеного тиску. Швидкість повного висихання клею становить 24 години. Попередньо менеджер проконсультує з питань вибору та купівлі матеріалів. Наявність скла від перевірених виробників. Записатися на діагностику можна на офіційному сайті СТО або телефонувати за контактними номерами телефонів.