Головна Цікаво Спортивне харчування: кому необхідно та яке вибрати

Спортивне харчування: кому необхідно та яке вибрати

Професійні спортсмени і люди, які активно займаються в залі, потребують спеціального раціону, оскільки витрачають велику кількість енергії. До розряду must have входить і спортивне харчування. Це збалансовані біодобавки, призначені для схуднення чи набору м’язової маси. Інтернет-магазин «Джині» пропонує продукцію для жінок та чоловіків за доступними цінами.

Кому знадобиться спортивне харчування

Спеціальні добавки допомагають посилити витривалість організму, насичують його необхідними вітамінами, мікроелементами, ензимами, амінокислотами для швидкого відновлення після інтенсивних тренувань. Тим, хто систематично займається спортом, без БАДів не вдасться досягти бажаних результатів. Порошки варто включити до раціону людей, які:

Бажають харчуватися правильно, даючи організму всі необхідні елементи для повноцінного функціонування.
Тільки починають займатися спортом та хочуть досягти максимальних висот у цьому напрямку.
Професійно займаються спортом і потребують швидкого відновлення організму.

Для досягнення бажаних результатів у спорті необхідно грамотно організувати тренування під наглядом професіонала, правильно харчуватися та відновлювати сили. Вживання спортивного харчування дозволяє скинути зайву вагу, надати м’язам рельєфності, підвищити витривалість, швидше поповнювати енергію. Консультанти магазину «Джині» допоможуть підібрати харчування відповідно до потреб покупця.

Що таке гейнери, їх особливості та користь

Гейнери належать до особливого виду спортивного харчування. Це добавка до основного раціону, в якій міститься білок та вуглеці, необхідні для нарощування м’язів. Купити гейнери варто людям, які займаються бодібілдінгом. Приймати добавки рекомендовано після тренування для поповнення енергії та відновлення організму.

На вигляд гейнери діляться на швидкі та повільні. Перший тип забезпечує інтенсивне зростання м’язової тканини за рахунок високого вмісту вуглецю. Повільні добавки складаються з повільнозасвоюваних вуглецю та злаків. Вони постійно живлять організм, тому найкраще підходять для бодібілдерів, важкоатлетів. Всі гейнери стають справжнім порятунком для людей, яким важко набрати вагу.

Біодобавку випускають у вигляді порошку, який потрібно розводити у воді. За раз рекомендовано вживати трохи більше 40г речовини. При активних тренуваннях краще приймати гейнер наперед. Таким чином організм стане сильнішим і витривалішим.

Вживання всіх типів спортивного харчування має відбуватися за рекомендацією виробника.