Головна Цікаво Стоматології Запоріжжя: види

Стоматології Запоріжжя: види

Стоматологія – це молода галузь в медицині. І вивчає вона особливо будова зубів, займається діагностикою, лікує зуби і розробляє сучасні методи профілактики карієсу і інших хвороб зубів.

Перш ніж стати окремою галуззю стоматологія в Запоріжжі, та й у світі в цілому пройшла довгий шлях. Але тепер у неї є кілька основних напрямків і вона постійно розвивається, удосконалюючи свої методики в лікуванні і профілактики.

види стоматології

Сьогодні стоматології в Запоріжжі допомагають вирішити косметичні та фізіологічні проблеми, пов’язані зі здоров’ям зубів і ясен. Залежно від того, яка саме проблема турбує пацієнта, він може відвідати одного з фахівців: терапевта, хірурга, протезує.

  • Терапевтична стоматологія в Запоріжжі. Вона займається хворобами зубів, ясен, а також м’яких тканин ротової порожнини. Головні її завдання – це розробка профілактичних заходів, які допомагають запобігти розвитку карієсу, створення кращих методик щодо усунення проблем, а також діагностика недуг на їх ранній стадії.
  • Хірургічна стоматологія в Запоріжжі. Цей розділ має на увазі втручання хірурга при травмуванні щелепи, серйозні пошкодження ротової півстіни, наявність пухлин та інших деформацій. Останнім часом хірурги активно застосовують нову технологію – імпланталогіі. Її основний напрямок – це вживлення штучних коренів зуба в щелепу. Саме завдяки цій методиці вдається легко замінити пошкоджені зуби, встановлювати протези. І після такої процедури пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту або незручності.
  • Ортопедія. Основний напрямок цього розділу стоматології – дослідити структуру зуба і функцій. Після вивчення всіх індивідуальних особливостей ротової порожнини ортопед встановлює протези, які можуть бути: знімними, незнімними, комбінованими. Окремим напрямком в ортопедії – ортодонтія. Вона допомагає стежити за правильним ростом і розвитком щелепи у дітей, вивчає і допомагає виправити різні вроджені дефекти.
  • Косметична стоматологія. Цей розділ займається тим, що допомагає своїм пацієнтам поліпшити красу посмішки, проводить реставрацію і корекцію зубного ряду.

Стоматології в Запоріжжі допомагають кожному пацієнтові вирішити саме його завдання, підшукують найкращу методику, підбирають Ефективні методи профілактики і стежать за здоров’ям рота своїх постійних клієнтів.