Головна Цікаво Студія стилю KODI допоможе стати краще

Студія стилю KODI допоможе стати краще

Студия стиля KODI

Жіноча краса кожен новий рік має великі зміни, тому потрібно завжди бути готовим до нових модних тенденцій і швидко вчитися, щоб стати професійним майстром. Навчальний центр “Студія стилю KODI” – це правильне рішення для багатьох майстрів краси, прагнуть вдосконалити свої навички та навчитися новим технікам у фахівців, що йдуть на крок вперед. Тут в курсі всіх новітніх технологій і продуктів, що вдосконалять кожну жінку і її красу.

Kodi Professional – це міжнародний рівень, саме тут в студії працюють тільки відомі інструктори-викладачі, що неодноразово перемагали на різних міжнародних конкурсах. Ми розробляємо власні авторські програми, які допомагають кожному опанувати як теоретичними, так і практичними навичками зі створення жіночої краси.

Основні напрямки б’юті-індустрії:

  • Нігтьова естетика. Кожна жінка завжди повинна мати гарні доглянуті руки, на яких нігті будуть грати ключове місце. Для того щоб правильно розуміти і працювати, ми допомагаємо оволодіти навичками моделювання нігтів гелем і акрилом, навчаємо правильно покривати гель-лаком і підбирати індивідуальний стиль для кожного клієнта;
  • Догляд за віями і бровами. Професійне і надійне нарощування, фарбування, а також биозавивка вій і біоламінація брів, допоможуть уникнути неприємних моментів в роботі;
  • Перманентний макіяж;
  • Професійний візаж.

Великий практичний досвід роботи в індустрії краси, дозволяє ефективно проводити цікаві та інформативні майстер-класи, курси та навчання для всіх бажаючих. Ви зможете отримати знання з моделювання брів, віражу та інших б’юті-процедур. Робота майстра краси починається з професійного навчання, що допомагає в роботі і дозволяє відчувати себе впевнено в будь-якій обстановці.

Як проходить навчання в «Студія стилю KODI»?

Всі учасники поділяються по знанню і практичного досвіду роботи, і проходять навчання, за різними програмами, що ефективно допомагають отримати швидкий результат. Демонстраційні майстер класи, що дозволяють ознайомитися з продукцією та технологією, ви вчитеся користуватися інструментами і засобами в процесі роботи. Новачки навчаються базових знань, що плавно переходячи з теоретичних занять до практичним на моделях або силіконових симуляторах.

Ті, хто підвищує свою кваліфікацію майстра, отримують прекрасну можливість дізнатися про нові техніках в роботі, і працюють з різними текстурами і інструментами. Всі знання закріплюються на практичних заняттях разом з моделями.