Головна Цікаво Світлодіодний профіль: переваги, призначення, особливості

Світлодіодний профіль: переваги, призначення, особливості

Щоб зробити кол ипотрібно зекономити на яскравому освітленні – для цього застосовують світлодіодні стрічки, які розміщують в світлодіодні профілі. Вибір форми розсіювача і конструкції освітлювального елементу дозволяє втілити в реальність всі задуми автора.

Їх використовується для заміни основного освітлення або створення оригінальної підсвічування. Торговельні підприємства експериментують з акцентним виділенням товарів, щоб залучити покупців. Оригінальне освітлення торговельних залів робить закладу відвідуваним, що також збільшує прибуток власникам. З допомогою таких приладів у квартирі створюється затишна, домашня атмосфера. Також не варто забувати і про те, що ви можете зекономити на ремонті стіни, просто вставивши куски якісної цегли. Для того вам прийдеться звернутися до дизайнера і до заводу, який дійсно виготовляє якісну цеглу. Тут на інтернет-сторінці компанії Стимул ви можете знайти таку цеглу. Компанія вже багато років виготовляє та продає свою продукцію на ринку, надаючи при цьому гарантію на свої вироби.

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки: необхідний елемент освітлювальної системи

Головне призначення алюмінієвого профілю для світлодіодної стрічки — відводити тепло, яке виділяється при роботі діодів. Особливо це актуально для смужок, потужність яких перевищує 10 Вт/метр. Спеціальна конструкція та невелика вага дозволяє встановлювати його як на горизонтальні, так і вертикальні поверхні (стіни, стеля, меблі тощо). Красива форма приховує світлодіодну стрічку і відмінно доповнює інтер'єр. Герметична коробка (профіль, кришка і бічні заглуши) захищають контакти світлодіодним смужки від потрапляння пилу і вологи.

Таким чином, профіль: відводить надлишкове тепло, захищає від забруднення, тим самим подовжує термін служби освітлювальних приладів, і знижує витрати на електрику. І, що важливо, прикрашає інтер'єр.

Профіль для світлодіодів: відмітні особливості

Виробляють профіль з анодованого алюмінію, є економ варіант — з пластика. У продажу представлені два варіанти: відкритий і закритий. Закритий комплектується кришкою і торцевими заглушками. Кришка виконує функцію розсіювача, в залежності від виконання (прозора або молочно-матова), захищає від попадання пилу, але знижує яскравість освітлення (до 25%). Прозора, звичайно ж, має більшу пропускну здатність. Особливо цікава фокусуються лінза. З її допомогою створюється спрямоване освітлення під певним кутом.

За способом установки профіль для світлодіодів підрозділяють на:

– накладний. Монтується на будь-якій поверхні на клеї або саморізах. Перевага пластикового — гнучкість підстави, завдяки цьому його можна закріплювати на вигнутій поверхні.

– врізний. Щоб встановити такий тип, потрібно зробити початкові роботи. Приготувати поглиблення (у шафках, карнизах, плінтусах), а потім тільки встановити профіль.
кутовий. Форма конструкції забезпечує розміщення на кутових стиках. Дугоподібна кришка зрівнює різкі лінії кута, що додатково прикрашає інтер'єр.

– круглий. Використовуються майстрами для створення неповторних виробів: ламп, світильників, люстр.