Головна Цікаво Терміновий і з гарантією ремонт телефонів в Черкасах в районі Сєдова

Терміновий і з гарантією ремонт телефонів в Черкасах в районі Сєдова

Сучасні мобільні пристрої у вигляді планшетів і смартфонів вражають своїми можливостями. Без них вже складно уявити будні, вони користуються великим попитом і дозволяють працювати, відпочивати, вчитися. Головний недолік, який характерний для будь-якої техніки – ризики поломок. Саме вони можуть порушити всі плани, але ремонт телефонів Черкаси (Сєдова) швидко вирішить проблеми. У разі виходу з ладу подібної техніки будь-який користувач хоче максимально швидко, за доступною ціною і з високою якістю виконати відновлення системи. Для цього буде потрібно правильно підібрати фахівців. Одними з них є співробітники Нової майстерні.

У сервісі працюють тільки досвідчені майстри, у яких більше 10 років стажу «спілкування» з технікою. Послуги універсальні, що дає можливість обслуговувати будь-які пристрої від звичайного телефону до продуктивного ноутбука. У роботу береться техніка будь-якої вартості і бренду, можна виконати ремонт модуля Черкаси або заміну інших компонентів.

Склад, технічна база і постачальники завжди оперативно реагують на нові замовлення, тому обслуговування проводиться в стислі терміни. Великим плюсом є безкоштовна діагностика та відсутність передоплати за роботу. Перелік послуг дуже великий, включає звичайну настройку, установку програм і закінчується повною заміною запчастин, процесорів і т.д.

На всі роботи і деталі в кінці надається гарантія та поради від майстрів по подальшій експлуатації, що дозволяє збільшити термін служби будь-яких приладів. Основні плюси Нової майстерні:

Можливість виклику майстра додому або в офіс, щоб оперативно усувати проблеми без візиту в сервіс.
Можна замовляти термінові ремонти, в результаті яких смартфон або ноутбук буде переданий день в день.
Особиста інформація на внутрішніх носіях зберігається або скидається на інші накопичувачі на період відновлення девайсів.

Процес обслуговування наступний:

  • Клієнтові потрібно зателефонувати або зв’язатися іншими зручними способами, особисто приїхати в офіс зі зламаним пристроєм.
  • Спеціаліст робить первинний огляд, дізнається проблему і проводити діагностику, щоб встановити конкретні причини.
  • Відразу визначаються терміни відновлення і вартість обслуговування, потреба в заміні запчастин.
  • Здійснюється ремонт або інші роботи, в кінці яких клієнт повідомляється.
  • Власник може приїхати в сервіс і забрати техніку з гарантійним листком.

Оплата за проведені роботи тільки в кінці, за фактом отримання справного обладнання, діє персональний підхід і система знижок.