Головна Цікаво Термостійкий підшипник: що це і для чого він потрібен

Термостійкий підшипник: що це і для чого він потрібен

348

Спеціально для вузлів, які піддаються сильному нагріванню, призначені термостійкі підшипники. Деталі даного типу підходять для всіх вузлів і механізмів, які функціонують при роботі понад + 100 ° С. Для виробництва термостійких підшипників застосовують спеціальні сплави, що витримують нагрівання до + 350 ° С і більше.

З огляду на такі умови експлуатації, для деталей потрібно спеціальна змазка. Крім того, для нормального функціонування комплектуючих потрібен надійний захист від попадання вологи. Про ці та багато інших особливостях деталей можна дізнатися у консультантів компанії repairkit.com.ua. У ремкомплект для багатьох моделей авто присутні термостійкі підшипники.

Особливості термостійких підшипників

Завдяки застосуванню особливих сталевих сплавів для виробництва, термостійкі підшипники мають численними перевагами, серед яких варто відзначити:

мінімальний ризик заклинювання навіть в разі різкого перепаду умов експлуатації;
сумісність з валами, що обертаються на низьких оборотах;
відсутність необхідності в постійній мастилі;
великий робочий ресурс.

Варто сказати, що застосування термостійкого підшипника дозволяє застосовувати більш прості технологічні рішення. Наприклад, в окремих системах і вузлах можна обійтися від використання охолоджувальних елементів, що допоможе розвантажити конструкцію.

Підшипники в ремкомплект Repairkit

Ремкомплекти Repairkit відрізняються комплектацією, наповненням. Для окремих моделей авто передбачені набори, в яких присутні термостійкі підшипники. Відмінної якості деталі допоможуть виконати ремонт і обслуговування транспортного засобу з підвищеними технічними характеристиками.

Для підвищення експлуатаційних характеристик термостійких підшипників виробники також використовують додаткове керамічне покриття. Це гарантує максимальний термін служби навіть при впливі граничних навантажень.

Звернувшись до консультантів інтернет-магазину, можна вибрати набори комплектуючих для ремонту авто. Залежно від характеристик транспортного засобу, а також наявних неполадок, буде обраний комплект з оптимальним наповненням. Для всіх клієнтів гарантовані кращі ціни, а також швидка доставка. Вартість ремкомплектов набагато нижче, в порівнянні з оригінальними комплектуючими для ремонту іномарок. Звертайтеся!