Головна Цікаво Тютюн для кальяну: суміші для курців різного віку

Тютюн для кальяну: суміші для курців різного віку

Процес куріння кальяну залежить від використовуваного тютюну. Не так давно вибір курильних сумішей був вельми обмежений. В даний час кальянная індустрія швидко розвивається, і з’являються нові виробники. Турецький тютюн Щербетлі спочатку радував курців у себе на батьківщині, але бренд швидко завоював визнання далеко за її межами. В наш регіон продукт довгий час офіційно не ввозився, і Serbetli купити вдавалося тільки з переплатою. Зараз його можна замовити в кальяну закладах і вільно придбати для особистого використання.

Особливості курильної суміші турецького бренду

Якісний тютюн розслаблює, створює особливу атмосферу, яка має в своєму розпорядженні до живого спілкування. Позитивні властивості продукту турецького бренду швидко оцінили шанувальники димного куріння. Заправка виготовлена ​​на основі тютюнового листя сорту Virginia Gold. Сировина вимочується в сиропі з додаванням натурального меду, що надає м’якість і характерну східну солодкість.

Купити Щербетлі можна в будь-якій кількості для розкурювання кальяну на фользі або регуляторі спека. Рясна просочення гарантує гарну димність під час куріння. Завдяки високій жаростійкості тютюнову масу практично не можна спалити, вона не гірчить і зберігає смакові якості протягом усього димного сеансу. Кімната для куріння суміш знаходиться в герметично запечатаному пакеті, який упакований в коробку з картону.

Характеристики тютюну дарксайд

Не так давно на ринку з’явився тютюн для кальяну Dark Side. Продукт російської компанії Doobacco швидко набрав популярність серед любителів і професійних курців. За якістю і характеристиками він не поступається американському Tangiers, але дарксайд купити можна за нижчою ціною. Крім доступної вартості курильна суміш даної торгової марки має ряд переваг, серед яких слід виділити:

виробник пропонує акцизний тютюн, що гарантує його якість;

витримує високий жар, при перегріванні швидко відновлює властивості, що не гірчить;

купити Darkside можна в трьох варіантах фортеці, кожен вид відрізняється основою;

при правильній забиванні час покурити можна продовжити до години;

різноманітність смаків.

Перед забиванням тютюнове листя не вимагають віджиму і додаткового подрібнення. Після відкриття упаковки курильну суміш досить розпушити і помістити в чашу, при щільній забиванні підвищується фортеця.