Головна Цікаво Цифрова рентгенівська система Zexira

Цифрова рентгенівська система Zexira

Сучасна цифрова рентгенівська система Zexira створила справжню революцію в медичній галузі, відкришви потенціали інноваційних цифрових систем з плоскими детекторами. Включаючи безліч гнучких функцій, цифрова система Toshiba Medical Systems з дистанційним управлінням Zexira може підтримувати вузькоспеціалізовані обстеження, еквівалентні тим, які доступні в спеціалізованих системах.

Всі можливості цієї високопродуктивної системи можуть бути застосовані до широкого спектру досліджень, таких як шлунково-кишкова рентгенографія, обстеження загального призначення і урологічні процедури. Система використовує зручний для людей універсальний дизайн, забезпечуючи комфортні умови для огляду як для операторів, так і для пацієнтів.

Особливості

Рентгенівська система з дистанційним керуванням Zexira має безліч переваг і нововведень, які роблять її роботу більш продуктивною та ефективною. До сфер, де може застосовуватись система, належать:

  • загальна рентгенографія (черевна / скелетна);
  • несудинні контрастні дослідження хребта, міжхребетних дисків, порожнин суглобів, жовчних шляхів, блокади нервів і т. д.;
  • несудинні IVR (ERCP, PTC, біопсія, трубка клубової кишки і т. д.);
  • ангіографія (живіт, плечі, верхня / повільніший тулуб і шийний відділ хребта і т. д.)
  • судинна IVR (проста ангіопластика, підтримання шляхів діалізу і т. д.).

При цьому розмір самого детектора від Canon становить всього 43 × 43 см.

Унікальність системи

Унікальні технології обробки зображень Canon Medical Systems дозволяють інтегрувати всі елементи, що підтримують високу якість зображення, системний дизайн і вбудоване програмне забезпечення, на високому рівні.

Це забезпечує рентгенографії наступні можливості:

  • висока якість зображення, що досягається плоским детектором з високим S / N і 16-бітовим динамічним діапазоном;
  • вдосконалений цифровий компенсаційний фільтр (DCF), який забезпечує глибину зображення без чорно-білого стиснення;
  • автоматична обробка вікон.

Якість зображення має бути оптимально відрегульована завдяки Super Noise Reduction Filtration (SNRF), що забезпечує чіткі зображення з низькими дозами опромінення.

Апарат є ефективним при застосуванні як у державних, так і приватних медичних установах. Він має ергономічну форму, великий потенціал можливостей. Розробники зробили його максимально зручним у використанні, інтуїтивно зрозумілим, що дозволяє працювати з ним як досвідченим професіоналам, так і початківцям.