Головна Цікаво У Львівській ОДА бізнесменам розповіли як вийти на ринки Європи та США

У Львівській ОДА бізнесменам розповіли як вийти на ринки Європи та США

У середу, 22 березня, у Львівській ОДА відбувся регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги». За словами директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Романа Филипіва, це вже другий семінар на Львівщині у розділі “Міжнародні закупівлі”.
Учасниками семінару стали понад три десятки бізнесменів області, та представники громадських організацій. Серед тем семінару – як долучитися до міжнародних тендерів, сформувати необхідний пакет документів, правильно зареєструватися та налаштувати профіль на електронних системах держзакупівель США та країн Євросоюзу. Також обговорили основні проблеми, з якими стикаються вітчизняні компанії беручи участь у тендерах закордоном.
«У межах семінару підприємцям роз’ясненили та сформували загальне розуміння положень Угоди СОТ про державні закупівлі. Учасники також обговорили нові можливості для українського бізнесу, які відкриваються в рамках приєднання до Угоди», – зазначив Роман Филипів.

Окрім того, експерти проектного офісу USAID Trade Policy Program надали рекомендації зацікавленим українським компаніям щодо конкретних кроків для участі у міжнародних тендерах та розповіли правила закупівель.
Зазначимо, організаторами семінару стали Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та USAID Trade Policy Program за підтримки департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.