Головна Цікаво Ультразвукова чистка зубів: що це за процедура і кому вона потрібна

Ультразвукова чистка зубів: що це за процедура і кому вона потрібна

Людські зуби відносяться до тих органам тіла, які не можуть самостійно регенеруватися

Тому стежити за їх станом вкрай важливо, починаючи з раннього дитинства. Батьки повинні прищепити дітям корисні звички, які залишаться з ними до кінця життя. І звичка піклуватися про своє здоров’я, мабуть, найважливіша.

Ультразвукова чистка зубів  – це процедура, яку проводять перед лікуванням зубів і як самостійну маніпуляцію з метою позбавлення від бактерій і зубного нальоту в порожнині рота. У стоматологічній клініці МАС процес проходить швидко і без болю.

Ультразвукову чистку зубів проводять з такими цілями:

  • Профілактика захворювань в ротовій порожнині. Видаляючи хвороботворні бактерії, вдається підтримувати здорову мікрофлору.
  • Позбавлення відкладень, наприклад, зубного каменю, який призводить з загострення інших захворювань і втрати зубів.
  • Позбавлення від жовтизни зубів. Лазерна обробка допомагає придбати білосніжну усмішку.
  • Підготовка до лікування зубів. Відкладення можуть перешкоджати ефективності проведення процедур.

Перед проведенням процедури стоматолог обов’язково проводить огляд ротової порожнини. Якщо виявлені протипоказання, замість у ультразвукової чистки застосовують інші способи очищення зубів.

Лікування дитячих зубів в клініці МАС

Великий вплив на виникнення дитячих страхів перед стоматологами надають батьки. Найчастіше, вони передають малюкові власні фобії. Фахівці радять не чекати, поки до стоматолога призведе хвороба. Варто відвідувати профілактичні огляди з раннього віку. Тоді у дитини не люди в білих халатах і обладнання не викликатимуть паніку.

Стоматологічна клініка МАС застосовує сучасні методики лікування і використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У наявність новітнє обладнання та апаратура, що дозволяють швидко і якісно проводити різні маніпуляції. Знеболювання станься з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, але всі процедури безпечні, матеріали не містять токсичних компонентів. Отримати консультацію та записатися на прийом модно на сайті, заповнивши коротку форму.