Головна Цікаво Успішне лікування затримки розвитку, аутизму, синдрому Дауна у дітей, гіперактивності в Чернівцях...

Успішне лікування затримки розвитку, аутизму, синдрому Дауна у дітей, гіперактивності в Чернівцях в медичному центрі «Аватаж»

Сучасна медицина відкриває безліч можливостей для лікування та реабілітації дітей і дорослих з ураженнями ЦНС. Нервова система дітей особливо чутлива до негативного впливу різних чинників. Для корекції затримки розвитку, аутизму, синдрому Дауна у дітей використовуються різні методики і техніки. Вони не викликають побічних ефектів, але при цьому значно покращують стан дитини.

Записуватися на консультацію до досвідченого дитячого лікаря-невролога в медичний центр “Аватаж” в Чернівцях ви можете за посиланням https://awatage.cv.ua/treatment/detskaya-nevrologiya на сайті клініки. Наші методики, продумані для дрібниць, підбираються індивідуально для кожної дитини. Їх ефективність в кілька разів перевершує медикаментозну терапію.

Коли варто звернутися до дитячого невролога в медичний центр “Аватаж” (Чернівці)?

Сучасна медицина рухається в напрямку мінімального застосування інвазивних технік лікування і лікарських препаратів з «побочками». Особливо актуальний це питання при лікуванні та реабілітації маленьких пацієнтів. У медичному центрі “Аватаж” дітям з неврологічними відхиленнями виявляється комплексна підтримка. Ми розглядаємо організм дитини, як єдине ціле. До нас щодня звертаються батьки дітей, у яких діагностовано проблеми з ЦНС і опорно-руховим апаратом, а саме:

 • Затримки розумового і психічного розвитку.
 • ДЦП.
 • М’язовий гіпертонус.
 • Хвороби периферичної нервової системи.
 • Порушення, викликані перенесеної нейроінфекцій.
 • Синдром Дауна.
 • Аутизм.
 • Епілепсія та інші.

В процесі лікування, реабілітації та відновлення дітей з неврологічними патологіями використовуються не тільки традиційні, а також інноваційні методи терапії, в тому числі ударно-хвильова терапія, кінезіотейпірованіе, лікувальний масаж, ЛФК, міостімуляциі, мікрополярізаціі головного і спинного мозку.

Ми не просто допомагаємо вирішити виниклі труднощі, а також робимо все можливе для уточнення діагнозу і підвищення ефективності реабілітаційних заходів.

У клініці “Аватаж” в разі потреби можна пройти деякі види досліджень за рекомендацією лікаря-реабілітолога.

Переваги лікування аутизму, ДЦП, затримки мовного розвитку і захворювань ЦНС в медичному центрі “Аватаж” в Чернівцях

Ми надаємо якісні медичні послуги пацієнтам будь-якого віку. Вже через кілька днів після початку лікування у більшості дітей значно поліпшується стан: підвищується інтерес до навколишнього світу, налагоджується контакт з іншими дітьми, нормалізується пам’ять, слухова і мовна функції, поліпшується м’язовий тонус, відновлюється втрачений об’єм рухів, покращується ходьба, з’являються нові рухові навички .

У більшості пацієнтів раннього дитячого віку:

 • йдуть страхи;
 • нормалізується сон і проходить безсоння;
 • проходить агресивність;
 • зменшуються або повністю проходять судоми, гіперкінези.

Вже сьогодні у вас є унікальна можливість допомогти своїй дитині з ДЦП, гіперактивністю, аутизмом, затримками розвитку відновитися за допомогою неінвазивних методик. Лікарі мед центрі Awatage роблять все можливе, щоб мінімізувати медикаментозне навантаження. Реабілітація в клініці Awatage не викликає побічних ефектів і проводиться в максимально комфортних умовах для маленьких пацієнтів. З кожною дитиною працює ціла команда фахівців. Програми відновлення та лікування коригуються в міру поліпшення стану пацієнта.

Ми пропонуємо лікування без уколів, операцій, інвазивних технік. Безпечна медицина можлива. Головне – вчасно звернутися до фахівців в клініку Awatage і отримати якісну медичну підтримку.

Ми докладемо максимум зусиль, щоб допомогти кожній дитині. Вартість послуг по відновленню і реабілітації дітей з ДЦП, аутизмом, неврологічними порушеннями доступна. Орієнтовний прейскурант цін представлений на офіційному сайті медичного центру.