Головна Цікаво В «Діадему» – за святом

В «Діадему» – за святом

У житті кожної дівчини настає найчарівніша та найзаповітніша подія – весілля. Цього дня все має бути ідеальним. Радість на обличчях гостей, щирі привітання, ретельно спланований сценарій. Все це надовго залишиться в пам'яті запрошених, але ніщо не зрівняти зі спогадом про ідеальну весільну сукню нареченої, яка особливо гарна, вишукана та елегантна, а погляди гостей прикуті до її щасливої посмішки і розкішного вбрання. У його пошуках можна обійти цілий Львів – місто, куди приїжджають за вбранням дівчата з усіх куточків області, та даремно витратити дорогоцінний час – бажання, ціна і якість не завжди мають вдале поєднання. А можна й не вирушати у виснажливу подорож по львівських магазинах чи хмельницьких базарах, а завітати до креативної кравчині Юлі Пузиняк (на знімку вгорі зліва) в салон "Діадема" у Буську, який гостинно відчинив свої двері на початку червня цього року на вул.Парковій. Переконана, що не одна примхлива модниця тут зможе втілити свою мрію в реальність.

"Створення і вибір весільної чи вечірньої суконь можна назвати мистецтвом, – переконана майстриня Юля. – Важливою є кожна деталь: тканина, колір, текстура і оформлення. Отож  намагаюсь задовольнити будь-які побажання замовниць. Бісер, вишивка, оздоба – все роблю і, що найголовніше, вручну, без жодного наклеювання. Тому моїм клієнткам не доводиться хвилюватись, що можуть позбутися оздоби під час святкування. Якість гарантую".

«А скільки часу витрачаєте на пошиття суконь», – запитую у господині салону. "Близько 3–4 тижнів. Залежно від того, як часто замовниця відвідує примірки, – каже Юля. – А ще від того, чи не змінює фасон під час пошиття. Буває задум один, а кінцевий результат – зовсім інший. Але завжди кращий, бо даю добрі поради, щоб дівчата у моїх платтях були справжніми принцесами і королевами".

Окрім розкішного святкового вбрання, у "Діадемі", який створила молода жінка-підприємець, сьогодні можна придбати на будь-який смак болеро, шубки, сумки, фату – довгу, мереживну чи ніжну, із розписом бісеру – рукавички, парасольки, хусточки, панчішки і взуття, букетики, корзинки і свічечки. А ще фужери, скриньки для грошей та багато інших цікавих прикрас та дрібниць, які доповнять образ наречених і свята загалом.

Як створювати вишукані речі, Юля знає добре, адже, навчаючись у Львівському коледжі легкої промисловості, за фахом технік-конструктор, на захист диплому представила креативну колекцію "Мулен Руж", котра стала візитівкою навчального закладу. Роботи надбужанки сподобались і власниці відомого львівського весільного салону "Зеновія", куди пізніше влаштувалась на роботу. Саме там багато чого навчилась. Потім – заміжжя і народження дитини та повернення до Буська.

Коли донечці виповнилось три, Юля твердо вирішила відкрити власну справу. "За 3 тисячі гривень купила кілька метрів атласу і матерії для підкладки та взялась до роботи", – розповідає з гордістю Юля. І справді, має чим гордитись, адже сьогодні її колекція (на знімку внизу) налічує кілька десятків чудових весільних суконь. А ще – платтячка до першого причастя, які, як і весільні, в "Діадемі" можна не лише пошити на замовлення, але й взяти напрокат (перший прокат – тридцять відсотків від ціни плаття, другий – п'ятдесят). До слова, ціни на весільні сукні від Юлі Пузиняк досить демократичні. "Найдешевше – дві тисячі гривень,– каже майстриня, – а найдорожче  може коштувати близько трьох з половиною тисяч, причому це вже з тканиною, адже працюю тільки зі своєю, якісною та з вишуканою оздобою".

Тут можна замовити й вечірнє вбрання. Думаю, особливо ця інформація буде корисною випускницям, адже сукні на корсетній основі, створені Юлею, відрізняються відмінним кроєм та унікальним дизайном. Також важливо, що з-під голки цієї кравчині ніколи не виходять дві подібні чи однакові сукні. Тому кожна випускниця неповторна.

І, насамкінець, цікавий нюанс. Якщо вирішили завітати до Юлі Пузиняк в її салон "Діадема" на Парковій, 8 "б" (навпроти управління соцзахисту), не дивуйтесь, що там, аби оглянути асортимент суконь чи зробити примірку, вам запропонують перевзутись у тапочки. "По-перше, тканина на платтях білосніжна, тому навіть пил забруднює. По-друге, так я створюю затишну атмосферу – як колись у домівках кравчинь", – пояснює жінка і запрошує в гості у свій салон, який працює щодня, окрім неділі і понеділка.

Ірина Гаєвська