Головна Цікаво В Львівській обласній лікарні введено в експлуатацію новий рентгендіагностичний комплекс

В Львівській обласній лікарні введено в експлуатацію новий рентгендіагностичний комплекс

1509

В КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» відкрито оновлене приміщення кабінету променевої діагностики та введено в експлуатацію новий рентгендіагностичний комплекс OPERA RT20 «Гітара». Повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

"У приміщенні клінічного відділення № 7 комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» упродовж 40 років функціонував рентген-апарат «Діагномакс».

У зв’язку з значним терміном експлуатації, вказаний апарат перебував у морально і технічно застарілому стані. Неодноразово здійснювалися ремонтні роботи щодо основних комплектуючих вузлів апарату.

Окрім хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в 7 відділенні на вказаному апараті здійснюється комплекс багаточисленних рентгенологічних досліджень хворим за скеруваннями комунального закладу «Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом».

У зв’язку із обмеженим фінансовим ресурсом придбати сучасний рентгенапарат не було можливості.

Однак, за допомогою ДОЗ Львівської ОДА, за активного сприяння комісії з питань охорони здоров’я ЛОР, за кошти обласного бюджету придбано сучасний, надзвичайно компактний рентген-діагностичний комплекс на два робочих місця з інноваційними розробками, в якому покращені всі аспекти користування апаратом, а всі конструкційні рішення спрямовані на підвищення комфорту, якості, швидкості і безпеки процесу обстеження, як для пацієнта, так і для персоналу", – йдеться в повідомленні.