Головна Цікаво Важливо доносити до людей знання про вакцинацію і небезпеку кору, – Ростислав...

Важливо доносити до людей знання про вакцинацію і небезпеку кору, – Ростислав Замлинський під час медичного семінару

Сьогодні, 31 січня, у Львові триває другий день семінару з координації заходів у відповідь на спалах кору і мікропланування вакцинації дітей у дитячих колективах віком від 6 до 18 років.

Учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський і наголосив, що мешканці Львівщини повинні відповідально ставитись до свого здоров’я і не наражати на небезпеку інших.

“Питання, які сьогодні ви порушуєте – це питання безпеки країни, бо здоров’я нації – це край важливі і соціальні, і економічні речі та усіх напрямків діяльності. Будуть здорові громадяни значить буде і економічний розвиток держави, і освіти, культури. Важливо медикам та освітянам доносити до людей знання про вакцинацію і небезпеку кору”, – Ростислав Замлинський.

Семінар присвячений технічній роботі з координаторами обласного і районного рівнів, визначення пріоритетних шкіл для підготовки календаря вакцинації.

“В Україні розпочався наймасштабніший спалах кору за всю історію незалежності. Цього року в Україні вже є 6 летальних випадків від кору, з них двоє дітей і виникає питання скільки ще потрібно, щоб люди задумались і зрозуміли, що вакцинуватись потрібно. У Львівській області зафіксовано понад дві тисячі випадків кор, з них один летальний”, – наголосив завідувач відділу стратегії імунізації Центру Громадського здоров’я МОЗ України Олександр Заіка.

Зазначимо, захід організований МОЗ України у співпраці з Центром громадського здоров’я, ВООЗ, ЮНІСЕФ, USAID та за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.