Головна Цікаво Відпочинок на узбережжі Азовського моря

Відпочинок на узбережжі Азовського моря

Якщо Ви втомилися від щоденної буденності, роботи і домашніх справ, пора планувати відпочинок. Для того, щоб відволіктися і відпочити краще вибрати варіант відпочинку для себе і своєї родини біля моря. Тут чистий, морське повітря зможе Вас повністю перезавантажити. Буденність змиє одним подихом моря.

Готельний комплекс на узбережжі «EGOIST»

Щоб вибрати кращий варіант відпочинку для моря, достатньо лише забронювати номер в готельному комплексі на узбережжі «EGOIST». «EGOIST» – це не просто комплекс, це справжній рай відпочинку та розваг, над яким працює велика команда персоналу. Готель зосереджений в Кирилівці на узбережжі Азовського моря і пропонує тільки найкращі умови для відпочинку. Щоб перевірити як виглядає готель і територія, можна просто знайти в Інтернеті відпочинок в Кирилівці egoist-resort.com. Відвідавши сайт, Ви побачите, що тут продумано все. Розташування корпусів, перша лінія виходу до моря, вид з вікна, ресторан – все створено для Вашого комфорту.

Переваги комплексу «EGOIST» в Кирилівці:

  • Комфортабельні номери, площею понад 30м2;
  • Доступні ціни;
  • Можливість повноцінного харчування;
  • Перша лінія виходу до моря;
  • басейн;
  • анімація;
  • Територія для дітей;
  • Інше.

Номери в готельному комплексі «EGOIST»

Політикою комплексу передбачено, що кожен номер має бути преміум класу і складати площею не менше 30м2. Тому навіть найменший номер стандарт тут виглядає привабливо і обладнаний всім необхідним. Готель «EGOIST» пропонує наступні номери:

стандарт;
Суперіор Міні;
Суперіор;
Суперіор Плюс;
котедж;
Апартаменти.

Залежно від категорії і сезону, ціни змінюються. Однак на сайті компанії, можна завжди переглянути актуальний прайс. Для клієнтів, які хочуть забронювати номер на більшу кількість днів, діють спеціальні пропозиції. Тому стежачи за пропозиціями сайту egoist-resort.com, можна часто знайти ідеальний відпочинок за низькими цінами. При оплаті вартості за номер Ви будете приємно здивовані, що в вартість номера включений дворазове харчування, відвідування басейну, мангал, дитячі майданчики, пляжна зона з шезлонгами, анімація і багато іншого.

Готельний комплекс на березі Азовського моря залишить тільки позивні спогади у Вашій пам’яті. Відвідавши «EGOIST», Ви захочете повертатися сюди знову і знову.