Головна Цікаво Всі учасники групи H Ліги Чемпіонів зіткнулися з труднощами

Всі учасники групи H Ліги Чемпіонів зіткнулися з труднощами

112

Незважаючи на присутність в групі H великої кількості відомих команд, саме цей квартет вважається одним з найслабших у поточному розіграші Ліги чемпіонів. Це пов’язано з тим, що потрапили в нього клуби або зіткнулися з труднощами і навіть кризою, або втратили більшу частину лідерів і змушені вступати в сезон в помітно оновленому складі.

З найбільшими проблемами зіткнувся лондонський Челсі, який втратив лідера і не мав можливості знайти йому рівноцінну заміну. УЄФА покарала клуб за порушення правил забороною на реєстрацію нових футболістів. В результаті переможець Ліги Європи змушений використовувати власні резерви, щоб освіжити гру і замінити втомлених футболістів. З огляду на величезну кількість талановитої молоді, яка перебуває в системі лондонського клубу, проблем з глибиною складу у Челсі не виникне. Але кількість зірок і футболістів зі світовим ім’ям, готових самостійно вирішувати результат гри, стало менше, а тому команда обов’язково зіткнуться з труднощами навіть на груповій стадії турніру.

Головним претендентом на друге місце, відповідно до коефіцієнтів Парі-Матч, вважається Аякс. Щоб переконатися, що ця контора рідко помиляється, досить вивчити огляд БК PariMatch і оцінити серйозність тоталізатора. Головна проблема Аякса в кадрові втрати: вдалий виступ в минулому сезоні привело до того. Що європейські гранди розкупили лідерів клубу. Правда, частина провідних гравців вдалося зберегти, що залишає голландцям шанси на ще 1 успішний єврокубковий сезон.

Валенсія не стикалася зі схожими труднощами. Клуб не покидали лідери, а команда могла комплектуватися без всяких обмежень. Але іспанці не виділяються стабільністю виступів і не виглядають непереможними. У минулому сезоні вони лише в останній момент піднялися на 4 місце Приклади, а в цьому вже позбулися тренера і спортивного директора. Тобто, передбачити, в якому стані футболісти підійдуть до стартових матчів Ліги чемпіонів, майже неможливо.

Ліль – головний аутсайдер квартету. Він позбувся всіх лідерів, які принесли йому срібні медалі французької першості, а знайти повноцінну заміну пішли не зумів. Єдине, що здатне допомогти догів пробитися в плей-офф, – це перераховані вище проблеми суперників. Інших явних козирів у французів поки немає.

Слідкуйте за спортивними подіями та прогнозами, дізнавайтеся більше про ключові події в житті улюблених команд і гравців разом з нами. У світі спорту не буває другорядних подій, і ми стежимо за кожним з них!