Головна Цікаво Види зволожувачів повітря і їх призначення

Види зволожувачів повітря і їх призначення

З нормальними показниками вологості повітря стан здоров’я людей і їх вихованців помітно покращиться. Якщо в атмосфері кімнати відзначений недолік води, через якого лущиться шкіра, закладає ніс і дере горло, необхідно придбати зволожувач повітря. Побутовий зволожувач представлений в різних варіаціях, кожна з яких має свої технічні особливості.

Класичний холодний

Цей побутовий прилад успішно використовується в будинках і офісах. Принцип дії заснований на випаровуванні води в вигляді холодної пари з резервуара, за допомогою осідання на картриджах і фільтрах. Роблячи вибір на користь цього варіанту, варто звернути увагу на деякі особливості:

  • можна вибрати бюджетний варіант зі змінними паперовими фільтрами, які після кількох місяців наполегливої ​​роботи підлягають заміні;
  • дорожчий і надійний вид – виріб з пластиковими картриджами, на яких збирається конденсат і виходить назовні;
  • для успішної, ефективної і довговічної роботи слід заливати всередину зволожувача тільки дистильовану воду;
  • головна перевага моделей цього типу – функція саморегуляції подачі пари, потужність якої залежить від ступеня сухості повітря.

Техніка цього типу додатково працює як очищувач. Повітряні потоки перегоняются через систему очищення. В результаті на фільтрах осідають бруд, пил і бактерії, що містяться в повітрі.

Ультразвуковий

Ця модель нового покоління, яка завоювала любов споживачів. Вона успішно використовується для оптимізації мікроклімату в будинках і офісах. Принцип дії заснований на максимальній точності обсягу рідини, що подається, який залежить від сухості мікроклімату. Вода з резервуара у вигляді крапель збирається на пластині, а потім, під впливом ультразвукових хвиль, виходить назовні, що дозволяє максимально насичувати приміщення. Переваги ультразвукових зволожувачів:

  • конденсат надходить в атмосферу не гарячим і не холодним: його температура дорівнює приблизно 40 С;
  • агрегат оснащений гігрометром, автоматичної панеллю керування, що істотно полегшує його експлуатацію;
  • особливо просунутим користувачам варто звернути увагу на моделі з дистанційним управлінням;
  • зволожувач відрізняється тихою роботою, що дозволяє використовувати його в дитячих кімнатах і під час сну.

Щоб купити потрібну модель зволожувача, розгляньте варіанти в інтернет-магазині “Climat Store”: https://climatstore.com.ua/. Тут представлений величезний каталог різних видів зволожувачів, з докладним описом і доступною ціною. Можна підібрати як виріб класу «люкс», так і недорогий, але ефективний побутової економ-варіант.