Головна Цікаво У понеділок проведуть Радіодиктант національної єдності

У понеділок проведуть Радіодиктант національної єдності

Це буде ювілейний ХХ Радіодиктант. Старт о 09:00 год 9 листопада.

Щороку у День української писемності та мови українці беруть участь у флешмобі з написання Радіодиктанту національної єдності. Приєднуються до нього люди, які люблять і шанують українську мову, по всьому світу. Тому, вже традиційно, долучитись до цієї події запрошують мешканців Львівщини.

Стати учасником події зможе кожен, незалежно від віку, статі, професії. Трансляцію проведуть на радіо, телебаченні та в інтернеті. Організатори також заохочують учасників продемонструвати, як саме вони готуються до диктанту в соцмережах, опублікувавши фото і текст із хештегом #РадіоДиктант2020.

Надіслати готовий текст можна буде упродовж доби. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00 годині.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Також організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб кожен охочий зміг надіслати диктант за допомогою улюбленого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Додамо, що цьогоріч диктант готували три фахівці. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.

Трансляція буде доступна за посиланнями:

радіо: Українське радіо Радіо Культура
телебачення: UA: ПЕРШИЙ UA: КУЛЬТУРА регіональне суспільне телебачення
інтернет:ютуб-канал фейсбук-сторінка UA: Українське радіо