Головна Цікаво Як розважити компанію на домашній вечірці?

Як розважити компанію на домашній вечірці?

1448

Рішення організувати вечірку у себе вдома – досить сміливе, адже навіть добре знайомі між собою і вельми розкуті люди в будь-який момент можуть занудьгувати. В цьому випадку ситуацію не врятують ні вишукані страви, ні оригінальна сервіровка столу, тому про розваги для гостей варто подбати заздалегідь і ретельно їх спланувати.

ТОП ідей для розваг на хоум-паті
Тематична вечірка
Якщо часу до заходу досить, варто запропонувати всім гостям тематичний дрес-код. Оригінальні костюми створять веселу атмосферу, а підтримати її можна декором, тематичної музикою, стравами і напоями. Найпопулярнішими є вечірки:

У стилі італійської мафії. Елементи казино, піца і різотто на столах, джин або віскі в келихах зададуть загальний тон. Повеселитися можна, зігравши в настільну «Мафію» або стріляючи по мішенях з іграшкових пістолетів.
Пляжна тусовка. Вечірка в гавайському або африканському стилях дозволять створити літню атмосферу навіть взимку. На столах обов’язково повинні бути фрукти, яскраві коктейлі або морепродукти. Гостям при вході слід вішати на шию гірлянди з квітів, а в якості розваг підійдуть танці (наприклад, латиноамериканські) або гра в фанти.
Японія. Одна з найпростіших для реалізації тематик. Потрібні страви і напої (саке, суші) можна замовити в ресторані. Гостей варто посадити на подушки або бамбукові килимки. Можна влаштувати чайну церемонію і надіти національні костюми японців. Розважитися можна малюванням ієрогліфів на швидкість, складанням орігамі, жартівливій боротьбою сумо.
Одяг в єдиному стилі і навколишнє атмосфера об’єднають всіх гостей. Головне, не забудьте вказати інформацію про дрес-коді в запрошеннях.

Ворожіння і містика
Дізнатися майбутнє бажає кожен, тому таємнича вечірка напевно всім припаде до смаку, особливо якщо організувати її, наприклад, на Хелллоуін.

Потрібну обстановку допоможуть створити карти і свічки на столах, щільно зашторені вікна і напівтемрява в приміщенні. На такій вечірці надприродні здібності екстрасенсів повинні з’явитися у всіх гостей. Як розваги підійдуть:

Ворожіння. На окремих листочках состаренной паперу слід написати позитивні і веселі події, які неодмінно трапляться в майбутньому. Нехай кожен з гостей витягне з папірця і дізнається, що чекає його попереду. Як варіант можна використовувати спеціальне печиво з передбаченнями.
Оракул. Одного з гостей слід поставити в центр і зав’язати йому очі, а інших розставити навколо нього. Центральний персонаж повинен придумати і озвучити ситуацію, яка повинна статися в найближчому майбутньому. Заздалегідь слід приготувати ємність, в яку поміщені на окремих папірцях імена всіх гостей. Після передбачення Оракул витягує одну з папірців і називає ім’я того, з ким статися обіцяне подія, після чого гість, чиє ім’я випало, стає в центр кола.
Магічні фанти. В непрозорий мішок потрібно скласти різноманітні предмети, кожен з яких символізує важлива подія людського життя, наприклад, соску (поява малюка), колечко (весілля), викрутку (ремонт), іграшкову машинку (купівля справжнього автомобіля), і т.д. Запропонуйте кожному з гостей витягнути з мішка по одному предмету і прокоментуйте їм майбутнє майбутнє, а предмети з мішка подаруйте на згадку, щоб пророкування точно збулося.
Настільні ігри
Найпростіше розвага, на підготовку якого потрібно мінімум часу. Огляд кращих настільних ігор допоможе вибрати найбільш підходящу під кількість і вік гостей. Сучасні настолки цікаві й оригінальні настільки, що за ними можна провести кілька годин поспіль, а всі гості будуть задоволені і захоплені. Будівництво або руйнування веж, спроби заробити мільйон, розоривши суперників, карткові бої з монстрами, і боротьба зі злочинністю – все це можна зробити, лише відкривши коробку з класною грою.