Головна Цікаво Як вибрати велосипед для маунтинбайку

Як вибрати велосипед для маунтинбайку

Гірські велосипеди користуються величезною популярністю сьогодні. Це універсальні транспортні засоби, які легко долають різні перешкоди та відмінно підходять для міських вулиць. У велосипедів для маунтинбайку надійна рама і великі колеса 26-29 дюймів. Купити такі вироби можна на самих різних інтернет-майданчиках. Радимо склад-магазин Bikeway Dnepr. Це серйозна компанія, якій довіряють багато байкери не тільки з Дніпра, а й з усієї України. На сайті магазина можна побачити велосипед Spelli, Intenzo або Avanti – шановних виробників гірських засобів пересування.

Чим відрізняються велосипеди для маунтинбайку

Підбираючи велосипед для маунтинбайку, слід розуміти його основні відмінності від міських та інших моделей. До таких унікальних характеристик відносять:

  • трапецієподібну раму підвищеної міцності;
  • середньо- або великорозмірні колеса (26, 27,5 або 29 дюймів);
  • «М’яку» передню вилку з якісним амортизатором;
  • Багатошвидкісні трансмісію (18-28 передач);
  • надійні гальма (обідні або дискові).

Тільки наявність всіх цих п’яти пунктів говорить про те, що перед нами справжній гірський велосипед.

Гірські велосипеди Spelli, Avanti, Intenzo

Великою популярністю у любителів MTB користуються гірські велосипеди Spelli, Intenzo, Avanti. Продукція цих брендів ідеально підходить для маунтинбайку. Вона дозволяє легко долати перешкоди, не вимагає особливо складного обслуговування і комфортна на далеких дистанціях. Колеса 26-29 дюймів добре справляються зі своїм завданням і забезпечують впевнене зчеплення з асфальтом і будь-яким іншим дорожнім покриттям. Рекомендуємо довіряти перевіреним брендам, якщо хочете придбати надійний і універсальний транспортний засіб.

Причини велосипеди 29, 26 дюймів купити в склад-магазині Bikeway Dnepr

Склад-магазин Bikeway Dnepr – відмінне місце, щоб замовити гірський велосипед. Компанія не перший рік працює на українському ринку і має сотні вдячних відгуків на сайті. Пропонуємо перейти в інтернет-магазин і ознайомитися з ними. Велосипеди для маунтинбайку з колесами 29, 27,5, 26 дюймів купити можна онлайн. Співробітники компанії проконсультують, розкажуть про особливості кожної моделі і запропонують ідеальний засіб пересування саме для вас. А швидка доставка в будь-який регіон країни дозволить вам вже через 1-2 дня випробувати новенький байк на дорозі.