Головна Цікаво Як витрачати менше часу на пошук актуальних знижок

Як витрачати менше часу на пошук актуальних знижок

Деякі любителі знижок часто витрачають більше часу на їх пошук, ніж отримують в результаті профіту. Годинами “виловлюють” свій розмір джинсів в інтернет-магазині, моніторять послуги СПА в соцмережах на предмет подарунків, обдзвонюють ресторани, щоб дізнатися щодо бонусу імениннику.

Але тепер знайти актуальні знижки можна в один клік. За умови, якщо у вас є смартфон, а в ньому встановлено додаток Smap – нова мобільна розробка, що отримала хороший відгук у споживачів. Вже більше 8600 активних користувачів, які скачали додаток Android у Google Play і App Store, і цифра невпинно зростає.

Ми запитали розробників Smap Solution, як економити час і гроші одночасно, і ось що дізналися.

Знижки навколо тебе

Користувачам мобільного додатку відкриється карта, на якій позначено закладу (магазини, ресторани, кафе і інший бізнес), готові надати знижку або бонус “тут і зараз”. Всі промоакції актуальні і активні. Додаток автоматично визначає геолокацію користувача, і ви самі вирішуєте, яким бонусом зручніше скористатися.

Наприклад, в двох кварталах від вас в кафе пропонують бонусний латте або -10% на шоколадний десерт. Впевнені, що про багатьох закладах і магазинах ви навіть не знали, Smap ж дозволяє відшукати товари і отримати послуги (стоматологія, СПА, салон краси та інше) недалеко від будинку.

Підписка на улюблені заклади

У меню програми доступна опція “Підписатися” на вбрання заклад. Так ви можете скористатися не тільки загальної знижкою, а й отримати персональний бонус від власників бізнесу, адміністратора. А також заохочення у вигляді знижки за Сторіс і репости з клікабельно відміткою в соціальних мережах. Повідомлення про нові промоакциях від улюблених закладів з’являються в окремому розділі меню і їх неможливо пропустити.

Нове місто – нові знижки

Зараз на мапі додатки безліч пропозицій від закладів Києва та Харкова, в інших регіонах їх менше. Але розробники запевняють: це тимчасове явище.

“Нова соціальна мережа дисконтів в найближчому майбутньому запрацює на повну котушку в кожному куточку України і вийде за її межі”, – так коментують зростаючу популярність нового мобільного застосування. І ця можливість особливо радує туристів.

У незнайомому місті до створення програми просто неможливо було знайти якийсь дисконт, наприклад, знижку на ланч або квиток на захід, хіба що по знайомству. Зараз просто заходиш в Smap і вибираєш в категоріях, що потрібно в конкретний момент: ресторан, бар, кальянная, готель, музей. Не потрібно заздалегідь гуглити і підшукувати бюджетний варіант відпочинку або можливість заощадити. Якщо знижки є, вони всі виявляться у вашому смартфоні.

Так, дисконтні карти втрачають актуальність. Заклади, які “викочують” бонуси і створюють програму лояльності, використовують Купонатор і Smap. Любителі знижок, в свою чергу, не упускають шикарну можливість заощадити гроші, час і нерви. Абсолютний баланс!