Головна Цікаво Як визначити історію забудовника?

Як визначити історію забудовника?

296

Як часто ми чуємо в новинах або від знайомих про ошуканих людей на сотні тисяч гривень? Як часто люди втрачають квартири, підписавши незрозумілу угоду? Кожен день таких випадків сотні. Всі ці люди шкодують, що надійшли так легковажно або довірливо і не перевірили всі необхідні документи.

Багато хто не знає, що для перевірки всіх угод і документів існують спеціальні компанії, які допоможуть Вам здійснити тільки надійне угоду і гарантують надійність кожного документа. Володимир Копоть (досвідчений юрист, керуючий компанії ЮФ «Kopot Lawyers») і Олександр Радзишевський (технічний директор і розробник програмного забезпечення) заснували компанію Monitor.Estate, мета якої перевірка всіх схем і договорів із забудовниками.

Що собою являє Monitor.Estate і какие послуги надає?

Власники Monitor.Estate добре знайомі з такими ситуаціями, коли забудовники або продавці квартир є справжніми шахраями. Вони часто в юридичній практиці стикалися з такими випадками, тому і вирішили відкрити таку компанію, яка захистить права звичайних людей.

Monitor.Estate пропонує наступні типи послуг:

Підготовка попереднього договору купівлі-продажу із забудовником;
Monitor.Estate радить при покупці нерухомості у забудовника, складати попередній договір, де будуть вказані всі нюанси і можливі випадки. У договорі юристи Monitor.Estate чітко пропишуть обов’язки забудовника, штрафи за несвоєчасну здачу будинку, форс-мажорні обставини.

2. Складання договору купівлі-продажу майнових прав на об’єкт;

Такий договір передбачає передачу всіх прав на об’єкт, ще до того, як об’єкт добудують.

3. Форвардний договір;

Це договір про передачу власності в певний термін з чітким описом терміну оплати за нього.

4. Договір на передачу прав керуючому;

Такий договір передбачає передачу грошових активів керуючому для вкладення їх у нерухомість, яка після цього перейде до довірителя.

5. Договір про пайове будівництво;

Договір чітко прописую розділ майна між власниками, після його здачі в експлуатацію.

6. Інвестиційний договір;

Договір описує всі домовленості між інвестором і забудовником. Інвестором може виступати покупець житла, який вкладає власні кошти в будівництво.
Як звернутися за юридичною підтримкою в Monitor.Estate?