Головна Цікаво Як зробити ставку на хокей в Парі Матч

Як зробити ставку на хокей в Парі Матч

Особливою популярністю в БК Parimatch знайшли ставки на NHL. Інтерес у користувачів до хокею зростає з кожним сезоном, і кількість парі на цей вид спорту зайняло четверний місце з усіх можливих

На сайті просто поставити на відомі ліги, події та ін. Більше детальної інформації на офіційній сторінці букмекерської контори https://www.parimatch.ru/ru/ice-hockey.

Букмекерська контора Парі Матч працює з різними видами ставок на хокей. Щоб поставити суму, необхідно зайти на офіційну сторінку контори, знайти форму з назвами розділів спорту, вибрати зі списку хокей, зайти на вподобаний чемпіонат. Знадобитися натиснути на «зробити ставку». До того, як оформити парі, важливо розібратися з типами ставок.

  • Ставка на виграш окремих команд або гру в нічийним результатом. БК дозволяє робити змішані ставки.
  • Ставка на загальну кількість забитих голів. Можна вибирати тотали для команди окремо або вказувати загальну кількість закинутих шайб.
  • У ставках на хокей дозволено грати з форою (хокейний матч починається з рахунку).
  • На сайті можна робити нестандартні ставки, наприклад, на виграш чи програш однієї команди, кількість забитих голів, парі на останній / перший гол і ін.

Parimatch дає можливість ставити на всі популярні хокейні ліги, важливі спортивні події, умови зрозумілі навіть новачкам, висока можливість заробити на виграші. Хокейні матчі проводять досить часто (раз в 2-3 дня), і це дозволяє шанувальникам хокею регулярно брати участь в турнірах. Гра відрізняється непередбачуваними подіями, що робить участь ще більш захоплюючими.

Переваги ставок в Паріматч

Букмекерська контора пропонує привабливі коефіцієнти. Щоб брати участь, необхідно зареєструватися на сайті і поповнити особистий рахунок. Тоді Беттері може робити ставки на будь-які спортивні події в онлайн режимі. Заходити на сайт можна з комп’ютера, планшета, телефону. З плюсів сервісу користувачі відзначають:

  • Високі коефіцієнти для ставок.
  • Оригінальна бонусна система.
  • Комфортні умови для прийому ставок.
  • Цілодобова допомога технічного відділу.
  • Зручне мобільний додаток БК.

Успіх на іграх очікує гравців, які вміють аналізувати матчі і свої ставки. Рекомендовано застосовувати математичну статистику і теорію ймовірності для успіху парі. Хоча в спорті не все можна прорахувати, і великий відсоток подій залежить від людського фактора і випадковості.