Головна Цікаво Які вибрати аюрведические препарати при клімаксі у жінок

Які вибрати аюрведические препарати при клімаксі у жінок

Менопауза або клімакс – це втрата здатності репродуктивної функції у жінок, яка супроводжується цілою низкою неприємних симптомів і станів. Гормональні зміни згубно впливають на самопочуття і здоров’я жінки, тому що в цей момент вона відчуває:

  • Часті запаморочення, слабкість, спостерігається швидка стомлюваність, занепад сил і енергії.
  • Скачки тиску.
  • Поганий настрій, надмірну дратівливість.
  • Безсоння і проблеми зі сном.
  • Різкі перепади температури, кидає то в жар, то в холод.

Якого способу життя необхідно дотримуватися при клімаксі?

Щоб повернути фарби в життя, значно поліпшити свій настрій і самопочуття, необхідно збалансовано і якісно харчуватися. Фізичні навантаження, будь-яка активність і перебування на свіжому повітрі позитивно позначаться на здоров’ї, а дихальна гімнастика і йога сприятимуть стабілізації настрою.

Натуральні препарати при клімаксі містять компоненти виключно рослинного походження, за рахунок чого зберігають в собі всю користь самої природи.

У чому особливість аюрведических препаратів при менопаузі у жінок?

Негормональні препарати при клімаксі допомагають заповнити недолік живильних елементів, роблять позитивний вплив на репродуктивну систему. Існують кілька різновидів рослинних препаратів при клімаксі, кожен з яких має свій чіткий спектр впливу:

  • Фітоестроген-містять засоби. Є натуральним аналогом жіночих гормонів. Їх завдання полягає в компенсації гормонів і підвищення продуктивності наявних.
  • Ліки від менопаузи гомеопатичного походження, які здатні природним шляхом коригувати гормональний баланс.
  • Комплекси необхідних вітамінів, що сприяють зміцненню загального здоров’я і імунітету жінки.

Де можна придбати якісний препарат?

Інтернет-магазин “Світове Дерево” https: // svitovederevo / пропонує вашій увазі широкий асортимент аюрведической продукції за доступними цінами. На сайті ви знайдете препарати виключно натурального походження, так як магазин працює тільки з перевіреними постачальниками. Віддавайте перевагу природному, адже природна турбота про своє здоров’я – вірний крок на шляху до гармонії з собою і власним тілом.