Головна Цікаво Якщо ви не знаєте, яку систему автоматизації складу вибрати — 3 поради...

Якщо ви не знаєте, яку систему автоматизації складу вибрати — 3 поради від «Quantum», які допоможуть підібрати оптимальний варіант

Сьогодні автоматизація складу є найкращим способом підвищення ефективності та продуктивності роботи компанії, оскільки вона оптимізує, прискорює та спрощує багато операцій, пов’язаних з підготовкою товару до реалізації.

При цьому, якщо не використовувати сучасне обладнання та програми, що впливають на кількість товарообігу і, відповідно, дохід, можна втратити більшу частину клієнтів та партнерів, так і не ставши конкурентоспроможною компанією.

Саме тому кожен керівник, який мріє про розвинений, процвітаючий бізнес, впроваджує систему автоматизації у сховище для виключення різних проблем та оптимізації складських процесів. Більше того, використовувати таке програмне забезпечення може будь-яка фірма незалежно від свого розміру та сфери діяльності.

Це і торгова сфера, і фармацевтика, кур’єрська та поштова служба, логістична компанія, розподільний центр, дистриб’ютор, виробниче підприємство та багато інших.

Однак, оскільки сьогодні на ринку налічується понад 60 можливих систем та обладнання для автоматизації складських операцій, часом вибрати найоптимальніший варіант досить складно. Але в цьому випадку варто просто розібратися у відмінностях систем та їх особливостях.

3 поради щодо вибору системи автоматизації складу:

Якщо йдеться про невелике підприємство, яке не збирається розвиватися, оптимальним варіантом буде коробкова система. До її переваг можна віднести невисоку вартість, вже готове програмне забезпечення без необхідності його доопрацьовувати, швидке налаштування, яке займає кілька днів, та сумісність зі стандартними процесами. Проте таку не можна буде змінити чи використовувати для підприємств із унікальними процесами.

Адаптивний варіант ідеально підійде тим компаніям, які планують надалі впроваджувати нові функції та операції у роботу складу. Її переваги: ​​можливість адаптувати під будь-які операції, відносно невеликий термін розробки та впровадження та відкритий код, завдяки якому програму можна змінювати.

Останній варіант підійде великим фірмам зі складною ієрархією та унікальними операціями. Це замовний тип, який розробляється під стандарти та вимоги самого складу.

Але, якщо Ви все ще не впевнені, яке програмне забезпечення слід придбати, фахівці з «Quantum» не тільки проконсультують Вас, але й нададуть найефективніші системи для автоматизації багатьох процесів, управління складом, логістикою тощо. Крім цього, на Вас чекає і великий вибір спеціального обладнання: управління голосом, штрихкодування, термоетикетки, принтера друку та ТСД. Таким чином, звернувшись до цих фахівців, Ви отримаєте всі можливості для успішного розвитку бізнесу.