Головна Цікаво З яких причин виникають онкологічні захворювання

З яких причин виникають онкологічні захворювання

Освіта злоякісної пухлини відбувається через те, що поділ клітин відбувається дуже швидко, хаотично і неконтрольовано. Але завдяки новим методам лікування діагноз «рак» перестав бути вироком для багатьох пацієнтів.

Своєчасна діагностика і правильний курс процедур стають запорукою швидкого одужання пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Фахівці приватної медичної клініки Medical On Group використовують прогресивні технології та передові методи в лікування онкохворих.

Ракових захворювань піддаються всі вікові категорії людей, і медицина поки не може знайти основну причину, по якій виникає це захворювання. Лікарі вважають, що утворення пухлин є наслідком впливу на організм комплексних факторів.

  • Надмірне вживання алкогольних напоїв, куріння.
  • Вплив на організм канцерогенів, хімікатів, азбесту та інших шкідливих компонентів.
  • Зараження небезпечними вірусами, наприклад, гепатитом С.
  • Відсутність здорового раціону.
  • Генетична схильність.
  • Велика кількість сексуальних партнерів і незахищені статеві акти.

Не існує єдиних симптомів, які вкажуть на появу злоякісних новоутворень. Але як тільки людина починає відчувати хронічну втому, втрачає вагу без зміни способу життя, спостерігає порушення функцій організму (постійний кашель, нехарактерні виділення з залоз і ін.), – необхідно записатися на прийом до лікаря.

Схема лікування від Медікал Він Груп

Лікар уролог-онколог клініки Medical On Group проводить лікування за схемою:

Первинний прийом. На цьому етапі проводиться повний спектр аналізів (аналіз крові, УЗД, біопсія і ін.), Щоб поставити правильний діагноз.
Лікування. Комплекс заходів підбирається для кожного пацієнта індивідуально, згідно з отриманими аналізами. Лікування включає хірургічне втручання, променеву, радіонуклідної та хіміотерапію.

Якщо виникає необхідність, лікар може направити пацієнта до вузького спеціаліста. Пацієнти довіряють Medical On Group оскільки клініка оснащена найсучаснішим обладнанням, в штаті працюють досвідчені фахівці, які постійно беруть участь в наукових конференціях, кожному хворому гарантований індивідуальний підхід і участь персоналу. Отримати консультацію просто, якщо залишити запит на зворотний дзвінок на сайті. Менеджер передзвонить в зручний час для клієнта час.