Головна Цікаво Зелений тариф – один з найефективніших способів заробітку на ринку електроенергії

Зелений тариф – один з найефективніших способів заробітку на ринку електроенергії

Коли ви користуєтеся послугами державного електропостачання, Ви щомісяця витрачаєте величезні суми коштів. Тому зараз дуже вигідним варіантом буде підключення до зеленого тарифу. Самостійно дуже важко розібратися в процедурі оформлення всіх необхідних документів, тому краще звернутися до кваліфікованої компанії.

Компанія «Атмосфера» пропонує послуги з установки мережевих сонячних електростанцій. Компанія подбає про повному підключення системи і підключення вашої електростанції до зеленого тарифу.

Таку сонячну електростанцію можна встановити різної потужності: від 250Вт до 100кВт. Все залежить від того, з якою метою ви встановлюєте електростанцію. Можна встановити сонячну електростанцію для власних цілей або для комерційного продажу.

Якщо ви придбаєте сонячну електростанцію тільки для власних цілей, зможете більше не платити за електроенергію, а використовувати свою власного виробництва. Так Ви зможете інвестувати в своє майбутнє і майбутнє наступних поколінь.

Якщо Ви хочете більшого, кращим варіантом буде установка сонячної електростанції більшої потужності в комерційних цілях. Виробляючи електричну енергію, Ви зможете продавати її державі, згідно зеленим тарифом, який в рази вище, ніж тариф на звичайну електроенергію. Однак варто пам’ятати, що в комерційних цілях можна встановлювати тільки електростанцію потужністю до 50 кВт. Це дуже вигідний варіант заробітку. Вклавши гроші одноразово при встановленні необхідного обладнання, Ви зможете заробляти всі наступні роки і навіть десятиліття. А з огляду на те, що вартість звичайної електроенергії тільки зростає, Ви зможете заощадити дуже велику суму грошей.

За один рік можна заощадити до 48 000 гривен, якщо використовувати сонячну електростанцію в приватних цілях. Якщо ж продавати за зеленим тарифом, можна заробити за перший рік 173000 гривень.

Менеджери компанії «Атмосфера» зможуть оглянути Вашу територію, будинок і інші вхідні умови і нададуть повну консультацію по установці сонячних електростанцій. Фахівці детально розкажуть, яку саме сонячну електростанцію слід встановити, і скільки орієнтовно це буде коштувати.

Якщо все обладнання придбати в компанії «Атмосфера», фахівці допоможуть з правильним оформленням зеленого тарифу, який проходить в кілька етапів. Все це співробітники компанії зроблять безкоштовно і швидко.