Головна Цікаво Жити потрібно там, де для вас створений комфорт

Жити потрібно там, де для вас створений комфорт

гостинка с санузлом

Справжнє щастя починається тоді, коли ви вибираєте ЖК «Воробйови гори», що знає, як створити для вас нові комунікації, комфортний і функціональний будинок. Сьогодні для кожного, хто давно мріяв про те, що його власна гостинка буде максимально комфортною, з кухнею та санвузлом, може купити її в житловому комплексі Воробйови гори, при досить красивою ціною, а саме за 10580 $. Невелика ціна, щоб здійснити свою заповітну мрію. А для тих, хто не має всієї суми, пропонуємо взяти гостинку в розстрочку. Тільки краще для наших клієнтів, щоб уже в найкоротші терміни часу вони могли насолоджуватися новими емоціями у власних апартаментах.

Харків, це місто, де фантазії перевтілюються в реальність, тому ЖК «Воробйови гори», пропонує вам гостинки зі своїм санвузлом, що дозволять забути про сірі будні в некомфортних умовах. Прогресивні дизайнерські ідеї, правильне розташування, якісні та перевірені матеріали, сучасні технології будівництва та фахівці, що мають великий досвід роботи, створили місце, де кожна людина стане набагато щасливішим. Гостинка, це правильний вибір для тих, хто йде в ногу з часом і не залишається осторонь прогресу і комфорту, тому більшість вже приєдналася до нас.

Переваги, що змушують зробити правильний вибір:

  1. Розташування та інфраструктура. Прогресивний і розвиває район, що дозволяє отримати все необхідне через кілька хвилин. Великі магазини, сучасні дитячі сади і школи, красива природа і чисте повітря, дозволяють насолоджуватися життям, не хвилюючись за завтрашній день. Рекомендуємо звернути увагу, що житловий комплекс знаходиться біля метро, ​​тому ви витратите тільки 5 хвилин, щоб пішки до нього дістатися;
  2. Нові будинки. Для того щоб ви отримували на 100% більше комфорту, ми не реставруємо старі будинки, а створюємо нові, що відповідають всім стандартам якості. Кожен будинок побудований з якісного українського цегли і надійно утеплений мінеральною ватою, що надійно захищає приміщення від сильних морозів;
  3. Ефективне планування, що дозволяє отримати зручну і комфортну кухню з санвузлом. Також в квартирах панує круглий рік тепло, за рахунок автономного опалення. Рекомендуємо звернути увагу, що завдяки плануванню, ви ефективно економите простір і можете отримати завжди світле і приємне приміщення.

Гостинки, це правильне вкладення грошей, так як ви отримуєте європейську житло, що дозволяє насолоджуватися життям на всі 100%. ЖК «Воробйови гори», будує будинки для вас, не на один рік, а на все життя.