Головна Духовне Художник з Буського району намалював для військових три ікони

Художник з Буського району намалював для військових три ікони

Дві перших ікони уже рятують життя захисникам українських кордонів на Сході, а третю нещодавно було освячено в церкві св.Миколая в місті Буську.

Перша ікона Покрову Пресвятої Богородиці з травня 2018 стала оберегом 24 бригади з Яворівщини, а друга – ікона Семистрільна захищає від смерті бійців 28 бригади у Мар’їнці. Там вона знайшла своє місце у капличці, яку відвідують і місцеві жителі. У тяжкі хвилини до цих ікон з палкою молитвою звертаються наші воїни та місцеві жителі. Ікони написані на дереві, а ось третя виконана на полотні і є більшого розміру.

Третю ікону Одигітрія волонтери Бузеччини після освячення в храмі планують повезти на Схід України. До ікони звертатимуться, як молитвами, так і простими словами. Головне, щоб слова були щирими й шли від серця.
Про це повідомила співробітниця інтернет-центру Буської районної бібліотеки Марія Литвин.

До ікони Одигітрія, до ікон Покрову Пресвятої Богородиці та Семистрільної уже звертаються з проханням наставити на шлях Істини, позбутися війни на Сході.

У креативно оформленому прапорами країн ЄС коридорі бібліотеки, Петро Бербека, з іконою біля українського прапора котрий уже побував в АТО. Художник Петро Бербека з дитинства любив малювати сакральні речі, любив молитися в чистому полі біля колишніх Адамів. Сьогодні своїми руками він пише ікони миру і безкоштовно дарує їх, як інформацію миру не тільки для українських вояків, а й для росіян. Адже війну можуть зупинити тільки ікони і віра в Бога.