Головна Економіка 15 тисяч відвідувачів та більше тисячі заходів: Дитячий Форум у Львові стартує...

15 тисяч відвідувачів та більше тисячі заходів: Дитячий Форум у Львові стартує наступного тижня

10-13 травня у Палаці Мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться Дитячий Форум – одна з найбільших в Україні подій для розвитку та радості дітей.

Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої гри «8 ключів Буквордсу».

Про Дитячий Форум у цифрах:

15 000 відвідувачів (очікувана кількість) – дітей від 0 до 13 р., батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 15 областей України та м. Львова, а також з районів та міст Львівської області.

Понад 1000 заходів у програмі Дитячого форуму.

Цього року Дитячий форум об’єднає:
• 117 організацій
• 32 видавництва
• 32 автори
• 9 ілюстраторів
• 9 культурних менеджерів
• 5 перекладачів
• 10 музеїв
• 7 бібліотек
• 12 театральних студій
• 7 танцювальних студій
• 42 майстри
• 16 науковців
• 17 керівників культурних та освітніх організацій
• 11 спортсменів
• 11 бібліотекарів
Просторова гра-квест «8 ключів Буквордсу»: За легендою, одного весняного ранку за книжковою шафою у Львові знайшли потаємні двері до чарівного королівства Буквордс. Але сталася халепа – загубилися чарівні ключі. Знайти та здобути їх зможе лише справжній Володар – найкмітливіший супергерой.

Тематичні землі:

«Печера Жахайликів», «Камелот», «Задзеркалля», «Галактична імперія», «Зачарований ліс»,«Ігросфера», «Галявина Єдинорогів», «Долина Драконів», Королівський Дитячий садочок.
Література – печера Жахайликів: У програмі візьмуть участь дитячі письменники, ілюстратори та видавці: Володимир Арєнєв, Сашко Гаврош, Лариса Денисенко, Мар’яна Савка, Галина Малик, Катерина Міхаліцина, Сергій Прилуцький, Надійка Гербіш, ГалинаВдовиченко, Ганна Осадко, Таня Стус, Валентина Вздульська, Галя Ткачук, Іван Андрусяк, Олег Ткачук. Також на тематичному просторі відбудеться видавничий квест за участі видавництв-учасників ярмарку.
ВПЕРШЕ: Спеціальна програма від міських та обласних бібліотек міста Львова, які житимуть у Печері Жахайликів в холі 1 поверху Палацу мистецтв.
Наука та винахідництво – «Галактична імперія» Науково-пізнавальні заходи для дітей різних вікових категорій: видовищні наукові експерименти, майстер-класи, лабораторні практикуми, робототехніка, програмування, віртуальна реальність.
«Камелот» – Спорт, рухливі ігри: різноманітні спортивні заходи, зустрічі з олімпійцями, медичні майстер-класи та все для активного та здорового життя.
«Задзеркалля» –Музика, театр: майстер-класи з сценічної імпровізації, гри на музичних інструментах, а також зі співу та джазової імпровізації, уроки ораторського мистецтва, вистави, покази фільмів, кулінарні майстер-класи і не тільки.
«Зачарований ліс» – Екологія/мандри: справжній зоопарк, екологічні майстер-класи, ігри та випробовування для справжніх мандрівників та захисників природи, майстер-класи з пакування наплічника, ботобатли та інше.
Королівський дитячий садочок (простір для дошкільнят): ігри, творчі майстерки, музичні та танцювальні заходи від центрів дитячої творчості, навчальних центрів та інших організацій для найменших відвідувачів.
«Ігросфера» – постійно діючий простір з настільними іграми від українських та польських виробників. Торік під час Дитячого форуму було розроблено декілька ігор, які вже цього року можна буде придбати.
«Галявина Єдинорогів» –творчі майстер-класи: майстер-класи з різних видів творчості та рукоділля, малювання картини, створення ілюстрацій до книжок, ліпка улюблених книжкових героїв, виготовлення листівок чи іграшок та багато іншого,
«Долина Драконів» – Музейний простір: презентації та майстер-класи від музеїв, тематичні майстер-класи та створення книг, блокнотів і багато цікавинок від музейників.
Повна програма заходів – доступна на сайті bookforum.ua
Квитки продаються на сайті bookforum.ua
Бонус! При купівлі квитка кожна дитина отримує подарунковий купон від благодійника Дитячого форуму – Мережі сімейних розважальних комплексів “Ігроленд”. Подарунковий купон діє на будь-які 5 ігор на автоматах у Ігроленді, окрім призових та атракціонів.

Співорганізатори Дитячого форуму: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада, Львівський Палац мистецтв.