Головна Економіка 26 квітня відбудеться український форум центрів спільного обслуговування

26 квітня відбудеться український форум центрів спільного обслуговування

Український форум центрів спільного обслуговування відбудеться 26 квітня в головному офісі компанії SoftServe (вул. Садова 2Д).

Проведення форуму ініціював минулоріч керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис. Згідно з його дослідженнями, цей напрямок надання сервісних послуг здатен суттєво змінити економіку міста Львова та забезпечити стабільний і динамічний розвиток міста.

На Форумі розглянуть перспективи Львова і всієї України стати одним з ключових місць, обраних для розташування Центрів спільного обслуговування та аутсорсингу бізнес-процесів в цьому регіоні. Великі багатонаціональні компанії, вітчизняний бізнес, державні чиновники регіонального та національного рівня і провідні фахівці в галузі ЦСО поділяться передовим досвідом і обговорять можливості, які створюються швидким розвитком сектора ЦСО і АБП в Україні.

Захід відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. Участь у відкритті Форуму візьме голова обладміністрації Олег Синютка.

Окрім того, спікерами на Форумі будуть:

  • Річард Поллард, керуючий партнер PwC в Україні, надасть вам оновлену інформацію стосовно давно очікуваного Центру надання послуг цієї фірми у Львові. До нього приєднається група керівників PwC з усього регіону, зокрема, Ольга Гріж’є-Сіддонс, генеральний директор PwC Central & Eastern Europe, і Адам Джаміол, партнер PwC і глава регіонального відділу консалтингових послуг у сфері діяльності центрів спільного обслуговування;
  • Геерт Ян Лутьєс, колишній генеральний директор львівського Центру спільного обслуговування VEON, проаналізує приклад з практики ЦСО в Україні, разом зі Станіславом Удовиченком, фінансовим директором AB-InBev, Олександром Яблуновським, фінансовим директором ACINO Group, Максимом Сауляком з Citibank та Юрієм Семеновим, керуючим директором Runway BPO;
  • Володимир Семенишин, старший віце-президент, SoftServe, Степан Веселовський, генеральний директор Львівського IT-кластеру, і Роман Трухін з Underdefense в числі лідерів IT-спільноти обговорюватимуть, яким чином IT-аутсорсинг зробив відомими Львів і Україну і чим є ріст секторів ЦСО/АБП – загрозою чи сприятливою можливістю для IT-сектора;
  • Еліас ван Херваарден, директор Центру надання послуг з питань стратегії розміщень у світі, Deloitte, дасть важливий аналіз поточних трендів у виборі розташування корпорацій, інтернаціоналізації та стратегій оптимізації сфери присутності;
  • Доктор Любомир Зубрицький з Lufthansa Global Business Services, Том Барнхардт, президент BiznesPolska, та Адам Джаміол з PwC поділяться досвідом з Польщі – найбільшого ринку ЦСО і АБП в регіоні.
  • Акредитацію преси на Форумі вже відкрито. Прохання надсилати запити за адресами: Ольга Стефанцова, директор з маркетингу, Strategy Council – e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон: 068 259 7926 або Стівен Батлер, керуючий директор, Strategy Council – e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон: 096 586 9619.

З питань отримання коментарів – Роман Матис, керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА – e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон: 0676767007.