Головна Економіка 4 мільйони гривень виділили з державного бюджету на фінансування інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини

4 мільйони гривень виділили з державного бюджету на фінансування інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини

На утримання інклюзивно-ресурсних центрів Львівщина в поточному році отримала з державного бюджету 17,3 млн грн, з яких цього тижня виділено 4 млн грн на оплату праці 219-ти педагогічних працівників ІРЦ.

«Уже кілька років поспіль одним із пріоритетів діяльності Уряду є турбота про повноцінне задоволення потреб «дітей з особливими освітніми потребами». Джерелом фінансового ресурсу є кошти освітньої субвенції, що спрямовуються на заробітну плату педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти комунальної та приватної форми власності, вищих навчальних закладів та професійно-технічних закладів в частині загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсних центрів», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Сьогодні на Львівщині функціонує 30 інклюзивно-ресурсних центрів, і ще 2 ІРЦ – у Львові та Новому Роздолі – планується створити до кінця цього року. Центри призначені для надання дітям з особливими освітніми потребами психологічних і педагогічних послуг.

Інформація для батьків: Через портал ІРЦ можна дистанційно подати документи, вибрати зручний для Ваших дітей ІРЦ та години його відвідування, ознайомитися із внесеними до системи висновками відповідних фахівців щодо стану здоров’я дитини.

Також для зручності користування та з метою допомоги батькам дітей з особливими освітніми потребами й працівникам ІРЦ розроблено мобільний застосунок.

Посилання на портал ІРЦ: https://ircenter.gov.ua
Посилання на застосунок: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.gov.ircenter.IRCenterClient