Головна Економіка Бізнес Кореї планує реалізувати на Львівщині три пілотних проекти

Бізнес Кореї планує реалізувати на Львівщині три пілотних проекти

Реалізацію на Львівщині трьох пілотних проектів під час зустрічі обговорили сьогодні, 12 квітня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та голова Львівської ОДА Олег Синютка з численною бізнес-делегацією на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу.

Андрій Білоус на початку зустрічі привітав гостей на Львівщині та розповів про зацікавленість молодих українців, зокрема мешканців Львівщини культурою Кореї та про їх бажання вивчити корейську мову. «Тому я прошу Вас звернути увагу також на питання культури та освіти», – сказав він.

Відтак підприємці з Кореї готові реалізувати на Львівщині проекти щодо вирощування органічної продукції, виробництва теплиць та будівництва потужностей в енергетичній галузі.

Як наголосив Лі Янг Гу, українська земля є дуже родючою і відкриває великі можливості для розвитку підприємництва в аграрній галузі.

Крім того, члени делегації познайомили очільників Львівщини з намірами збудувати завод з виробництва матеріалів для будівництва доріг за сучасними технологіями, а також потужностей з переробки сміття.

У свою чергу Андрій Білоус і Олег Синютка задекларували повне сприяння корейській стороні в реалізації запланованих проектів.