Головна Економіка Буська міська рада публікує рішення з порушенням термінів

Буська міська рада публікує рішення з порушенням термінів

Буська міська рада не публікує на своєму офіційному сайті проекти рішень, порушуються терміни оприлюднення рішень. Більше того, проекти рішень публікуються без додатків, особливо до земельних та бюджетних питань. Проекти рішень виконавчого комітету не оприлюднюються на сайті Буської міської ради взагалі. На сайті міської ради взагалі не публікується розпорядження міського голови про порядок денний засідання виконавчого комітету, що є порушенням законодавства.

Та й самі розпорядження міського голови про порядок денний пленарного засідання міської ради публікуються не вчасно, приміром оголошення про засідання міської ради 15 грудня, було опубліковано на сайті – 11 грудня. Як бачимо, пряме порушення чинного законодавства. Офіційно оголошення мало бути за 20 днів. А от щодо рішень, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом мають публікуватись не пізніше, як за 5 робочих днів з дати їх прийняття. І знову «виділяється» виконавчий комітет Буської міської ради. На сайті міськради не публікуються жодні прийняті рішення.

До речі, 15 грудня о 11 годині в приміщенні Буської міської ради сьомого скликання відбудеться чергова сесія. На розгляд сесії буде винесено більше 20 питань. Серед них – про внесення змін в програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Буська на 2017 рік, Про внесення змін в міський бюджет Буської міської ради на 2017р., Про преміювання працівників Буської міської ради, Про  міський  бюджет Буської міської ради на 2018 році, Про розміщення коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банків у 2018 році, Про штатний розпис Буської міської ради на 2018 році, Про виплату надбавок, премій, допомоги Буському міському голові та заступнику   міського голови, Про звільнення у 2018 році Буських комунальних підприємств від сплати земельного податку, Про звільнення у 2018 році комунальних підприємств міста від сплати податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, Про встановлення розміру частки прибутку Буського міського комунального   підприємства, Буського ПВКГ та Управління будинками м.Буська, яка підлягає          зарахуванню  до міського бюджету у 2018 році, Про затвердження Положення про залучення ,розрахунок розміру і використання коштів пайової участі замовників будівництва у розвитку інфраструктури м.Буська, Про затвердження  додаткового списку осіб, звільнених від батьківської плати на утримання дітей в  ДНЗ «Берізка» м.Буська в 2017 році, Про план роботи з питань підготовки регуляторних актів на 2017 рік, Про звернення депутатів Буської міської ради до  прем’єр- міністра України щодо стратегії сталого розвитку та інституційного  реформування лісового господарства України на період до 2022 р, Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок в м.Буську, Про розроблення детальних планів територій у м.Буську, Про затвердження детальних планів територій земельних ділянок, Про передачу земельних ділянок у власність, Про припинення права користування земельними ділянками, Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі, Про надання дозволу на виготовлення  технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об»єднання земельних  ділянок, Про  передачу земельної ділянки  в  оренду ПАТ «Концерн Галнафтогаз», Про встановлення ставок земельного податку на 2018 р, різне.