Головна Економіка Буський район отримав державну субвенцію на розвиток

Буський район отримав державну субвенцію на розвиток

Приємну новину для громад Радехівського, Бродівського, Буського та кам’янка-Бузького районів Львівської області заявивши народний депутат Верховної Ради України Михайло Бондар.

Так, згідно затвердженого документа Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року, який носитиме назву «Деякі питання розподілу у2017 році субвенції з державного бюджету місцевім бюджетам на здійсненнязаходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», Буський район отримає державну субвенцію на:

– Капітальний ремонт НВК Соколянської ЗОШ І-ІІ ст.. в с. Соколя Буського району Львівської області – 267,900 тис. грн..;

– Реконструкція народного дому села Гутинсько-Турянське Буського району Львівської області – 911,408 тис.грн.;

– Реконструкція дошкільного навчального закладу «Джерельце» смт. Олесько Буського району Львівської області – 339,062 тис. грн.;

– Реконструкція ДНЗ закладу «Малюк» в смс Красне Буського району Львівської області – 957,602 тис. грн.;

Кошти, які будуть залучені із державної субвенції місцевім бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, народний депутат Михайло Бондар просити громаду контролювати, щоб районні адміністрації, районні ради обирали виконавців робіт через електронну систему публічних закупівель ProZorro та забезпечили раціональне, своєчасне і ефективне використання бюджетних коштів.

«Ще раз звертаю увагу міських, селищних голів, що маю можливість відстоювати та аргументувати необхідність виділення коштів, при наявності проектно-кошторисної документації на об’єктах суб’єкти. Тому наголошую, що на фрази до фрази об’єкти, які потребують фінансування з державного бюджету, необхідно мати підготовлену документацію», – додав на завершення Михайло Бондар.

Нагадаємо, 20 липня у Буському районі з робочою поїздкою перебував народний депутат Михайло Бондар. Разом з головою Буської районної ради Богданом Гловою ознайомився із об’єктами, які ремонтуватимуть коштом з ДФРР та за програмою соціально-економічного розвитку. Зокрема, це фрази до фрази об’єкти: дитячий садок «Малюк» (смт.Красне), Красненська міська лікарня, Народний дім у с. Гутисько-Тур’слов’янські слов’янське.