Головна Економіка ДФС у Львівській області інформує

ДФС у Львівській області інформує

На виконання вимог розпорядження Кабінету міністрів України від  05.09.2018 № 649-р ,,Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, працівниками Головного управління ДФС у Львівській області 10.10.2018 року розпочато проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію зайнятості та доходів населення.

Так, за результатами перевірок, проведених 10.10.2018 року виявлено факти використання роботодавцями праці 7-ми неоформлених належним чином найманих працівників. Копії матеріалів таких перевірок буде скеровано на адресу Головного управління Держпраці у Львівській області для відповідного реагування та прийняття рішення, згідно з вимогами чинного законодавства про працю.

Поряд з цим, Головне управління ДФС у Львівській області повідомляє про подальше посилення взаємодії з органами Держпраці, Пенсійного фонду та органами місцевого самоврядування з питань легалізації найманої праці та заробітної праці, а також посилення контролю за легалізацією трудових відносин шляхом проведення спільних з Головним управлінням Держпраці у Львівській області перевірок.

Звертаємо увагу роботодавців на те, що чинним законодавством передбачено застосування штрафних санкцій у розмірі 30-ти мінімальних зарплат (111 690 грн.) за кожного виявленого неоформленого належним чином найманого працівника.

Одночасно нагадуємо про те, що виплата заробітної плати „у конвертах” призводить до значних негативних наслідків не тільки для бюджету держави, а й для самих найманих працівників. Адже отримуючи „тіньову зарплату” вони позбавляють себе відповідних соціальних гарантій.