Головна Економіка Готовність до опалювального сезону

Готовність до опалювального сезону

 Про готовність до опалювального сезону – від начальника Буського управління з експлуатації газового господарства Антона Шевціва:

 
У цілому стан підготовки до зимового періоду особливого занепокоєння не викликає. Бюджетні організації готові на 100%. Акти перевірки димових вентиляційних каналів (ДВК) будинко-управлінням здані на 85%. Однак досі не надали актів відомі будинки. У селищі Красне зволікають мешканці вулиць Проектна та Залізнична. Немає актів перевірки ДВК й олеських багатоквартирних будинків.
 
Щодо заборгованості за спожитий газ, то бюджетні організації розрахувались стовідсотково, а населення оплатило на 95,6% за серпень, а від початку року – на 97,2%. За несвоєчасну оплату спожитого природного палива абоненти будуть від’єднані від мережі газопостачання. Повторне підключення проводитимемо лише за рахунок боржника (це в середньому 100 грн).
 
Цьогоріч на Львівщині почастішали крадіжки природного газу. Такий випадок був і у Бущині –і приватний підприємець приховав використаний газ на 23 тисячі гривень. Усі втрати ним були відшкодовані у повному розмірі.
 
За 2012 рік населення спожило природного газу більше, аніж за відповідний період минулого року. Це відбулося через  збільшення кількості абонентів. Через нарощення обсягів виробництва додали собі спожитого газу і промислові підприємства району. А ось бюджетні організації почали економити.
 
Відповідно до ЗУ "Про забезпечення комерційного обліку газу" Буське управління з експлуатації газового господарства забезпечило практично усі квартири безкоштовними лічильниками. Також служба регулярно здійснює заміну діючих приладів обліку газу для їх перевірки.
 
Наостанок хочу застерегти усіх мешканців району не встановлювати самовільно газові прилади та не здійснювати їх ремонт. Усі технічні умови і зміни у проектах проводяться лише працівниками Буського УЕГГ.