Головна Економіка Грошові позики від «Ваша Готівочка» – зручно, доступно, швидко!

Грошові позики від «Ваша Готівочка» – зручно, доступно, швидко!

«Ваша Готівочка» пропонує вам найзручніші форми кредитування на всі випадки життя, які допоможуть вам економити кошти і нададуть можливість вирішувати проблеми в будь-який час

«Ваша Готівочка» – лідер мікрофінансового ринку України, який почав свою діяльність ще в 2012 році в місті Миколаєві. Компанія надає дві форми кредитування: через онлайн систему (віддалено) і особисто в офісі. Компанія набрала величезну популярність, адже тільки вона поставила перед собою мету змінити ринок споживчого кредитування в Україні.

Зручний режим, прозора система і зрозумілий інтерфейс

В інших мікрофінансових компаніях працюють скорингові механізми. З їх допомогою відбувається аналіз позичальника від А до Я. Це означає що по системі визначається платоспроможність клієнта, стан його кредитної історії і так далі. Але, коли працює така система велика ймовірність відмов позичальникам, адже, по суті, сюди звертаються ті, хто раніше мав проблеми з кредитами або ж не має в своєму розпорядженні великими доходами. Компанія «Ваша Готівочка» не заглядає так глибоко і намагається видавати кредити тільки на довірі. Природно клієнт, який раніше займав тут кредит і не виплатив його, буде відправлений у чорний список. Процес отримання кредиту тут дуже простий і набагато зрозуміліший, ніж в інших компаніях. Тут ви зможете навіть самостійно взятися за оформлення і, звичайно ж, отримати позитивне рішення через пару хвилин після відправки заявки. Режим онлайн дозволить заощадити час, а особисте оформлення не займе у вас багато ресурсів. Разом з «Ваша готівочка» отримати фінансову допомогу стає набагато простіше і зручніше. Позики від даної компанії доступні всім категоріям населення в Україні. Оперативний сервіс обробки заявок надає реальну можливість брати позику онлайн на карту в будь-який час. Клієнти, звертаючись сюди, завжди впевнені в тому, що кошти буде неймовірно легко брати і повертати. Мікрокредити тут видаються в розмірі від 200 грн. до 7000 тис. грн. А для отримання грошей простіше простого виконати пару найпростіших дій, які ми опишемо нижче.

Хочете отримати гроші? Зробіть кілька кроків

Якщо раніше ви не були клієнтом компанії і не користувалися кредитними послугами, то слід зареєструватися. Це робиться як на сайті, так і в офісі. Кожен вибирає для себе найбільш зручну форму. Після цього при необхідності кредитних коштів слід заповнити заявку, вказавши там свої правдиві контактні і паспортні дані. Довго чекати рішення вам не доведеться, так як правило, на це відводиться буквально пару хвилин. Відразу після цього отримуйте онлайн займ або ж звичайний кредит будь-яким способом, які вказуються на етапі оформлення заявки.

Переваги компанії:

Звертатися сюди – це значить робити внесок в майбутнє. Саме в цій компанії найвигідніше кредитування, яке буде до вподоби кожному.

Все вибирають «Вашу Готівочку», тому що у системи є такі переваги:

⦁ гроші видаються без тривалого очікування;

⦁ існує програма лояльності для постійних клієнтів;

⦁ не знадобиться пакет документів, який обов’язковий для отримання кредитної позики в банку;

⦁ умови співпраці прості і прозорі;

⦁ графік платежів ви завжди можете переглянути в он-лайн режимі;

⦁ тільки тут ви отримуєте можливість брати гроші на карту або ж запитувати кошти готівкою;

⦁ переплата по позиці мінімальна, адже саме вона робить позики найбільш оптимальним варіантом в різноманітних ситуаціях. Компанія більше 5-ти років працює на даному ринку і треба сказати, що її вік служить підтвердженням зручності та безпеки оформлення.

Сучасний підхід до вирішення проблем

«Ваша Готівочка» має досить унікальним технологічним стеком розробки. Важливою перевагою компанії є автоматизований процес видачі і схвалення позики. Бізнес-модель компанії, перш за все, заснована на миттєвої видачі позики. А це дозволило знизити процентну ставку до мінімального рівня на ринку. У компанії є скорингова модель роботи, але застосовується вона крані рідко. Адже якби рішення висувалося виключно за цим параметром, то надзвичайно малий відсоток позичальників отримував би позику. «Ваша Готівочка» видає гроші цілодобово. Організація даного процесу також здійснюється і в святкові, і в вихідні дні. Мікрофінансові продукти в даний час доступні всім громадянам, починаючи від 18-ти річного віку. Важливим аспектом отримання грошей є проживання на території країни. Компанія веде діяльність, як з дистанційного надання, так і через готівкову видачу в офісах. Дійсно швидкі позики – це дуже просто разом з компанією «Ваша Готівочка». Подавайте заявку в зручному для вас режимі і тут же отримаєте свої гроші без відмови. Гроші перерахуються за вашим вибором найбільш зручним способом: через систему переказів або на банківську карту.