Головна Економіка Хто і як з бущан зможе отримати гроші на монетизацію субсидій

Хто і як з бущан зможе отримати гроші на монетизацію субсидій

Управління соціального захисту населення Буської райдержадміністрації повідомляє, що Кабінет Міністрів України 26 квітня 2017 року ухвалив рішення провести цьогоріч монетизацію частини зекономлених субсидій.

«Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення (135 грн. у грошовому еквіваленті), або 100 кубів газу» (максимальний розмір 695,79 грн.)

Для отримання коштів необхідно буде до 1 вересня подати заяву до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, або в сільську та селищну раду за місцем проживання, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
Для жителів району такі списки є у сільських, селищних радах за місцем проживання.
За бажанням заявників виплата може бути проведений через відділення поштового зв’язку за місцем проживання або банківську установу (рахунок повинен бути відкритим на момент написання заяви).
Звертаємось до жителів району з проханням вчасно подати заяви для забезпечення виплати допомоги з 1 вересня 2017 року.