Головна Економіка 31 жовтня на Львівщині стартує Міжнародний економічний форум

31 жовтня на Львівщині стартує Міжнародний економічний форум

Щорічний XІX Міжнародний економічний форум “Invest In Lviv Region” відбуватиметься у місті Львові впродовж 31 жовтня – 1 листопада.

Міжнародний економічний форум – це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.

Головними завданнями цього заходу є: представлення України як безпечної території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізація транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами.

Заплановано, що заходи першого дня Форуму включатимуть чотири блоки:

“Аутсорсинг бізнес-процесів як інструмент динамічного розвитку економіки Львівщини”,
“Впровадження нових технологій. Еволюція промислового виробництва”,
“Індустріальні парки як прогресивний інструмент залучення технологічних компаній”,
“Фінансові інструменти розвитку: світова практика та перспективи для України”.
Також інформуємо, що у другий день Форуму передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, міжнародної технічної допомоги та енергозбереження.

За додатковою інформацією щодо участі в заході просимо звертатись до управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації за телефоном: (032) 261-20-40 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Із детальною програмою першого дня Форуму можна ознайомитися за посиланням.