Головна Економіка Іспанські змішувачі Genebre – якість, перевірена часом

Іспанські змішувачі Genebre – якість, перевірена часом

Щоб вибрати надійний змішувач для ванної необхідно розібратися з конструкційними особливостями, видами матеріалів і систем. Якщо немає часу розбиратися в нюансах, купуйте моделі відомих виробників. Наприклад, іспанська фірма Genebre (шукайте там) виготовляє змішувачі для ванної з високоякісної латуні і неіржавіючої сталі. Цей матеріал, при належному догляді, служить 15-20 років, не іржавіє і не втрачає блиску.

Компанія Genebre заснована на початку 90-років в Барселоні. За тридцять років бренд розвинувся від сімейного бізнесу в величезне підприємство з десятком офісів, розташованих на всіх континентах. Продукція бренду представлена ​​в Америці, більшості країн Європи і Азії. Через 30 років компанія залишається вузьконаправленої, адже виготовляє виключно змішувачі для кухонь, ванн, а також душових систем.

Вся увага на матеріал

Сплав визначає надійність і довговічність виробу. Досвідчені сантехніки розрізняють матеріали по вазі, адже візуально вони практично не відрізняються. Найчастіше використовують:

Силумін – легкий, тонкий, ламкий. Це головні характеристики найдешевшого сплаву, який існує на ринку. Яку б “начинку” не використав виробник, прослужить Силумінові виріб де довше 3-5 років;

Нержавійка вважається найпопулярнішим сплавом, адже обходиться дешевше аналогів, але при цьому не поступається в надійності. Вона важить трохи більше силуміну, але по міцності багато в чому його перевершує;
Латунь – лідер на українському ринку з позиції “ціна-якість”. Це добротний сплав, який служить більше 10 років. Він набагато товщі, важче силуміну або нержавіючої сталі.

Незалежно від сплаву, корпусу покривають додатковими напиленнями, які захищають їх від негативного впливу вологи, а також перепадів температур. Використовують два види покриттів: емаль або хром. Емаль візуально схожа на граніт. Це матове, зернисте покриття, на якому не видно відбитки пальців і розлучення від крапель. Хром буває матовим і глянсовим. Він стильно виглядає, прикрашає інтер’єр, але при цьому вимагає регулярного очищення.

Що пропонує Genebre?

Компанія виготовляє обладнання з латуні і неіржавіючої сталі, покриваючи корпусу хромованим напиленням. Матові або глянцеві, вони відмінно вписуються в сучасні інтер’єри, зберігаючи привабливість протягом 10 років. У каталозі компанії Ви знайдете:

  1. Душові системи, що складаються з крана і душової лійки (часто є ручна лійка, а також верхніх душ);
    2. Змішувачі для ванної, включаючи настінні перемикачі. 3. Вони бувають з виливу або без них;
    4.Змішувачі для раковини, а також технічного душа;
    5.Кухонні змішувачі;
    6. Аксесуари та комплектуючі для санітарно-гігієнічного устаткування.