Головна Економіка Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область

Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із головою правління ПрАТ «Концерн-Електрон» Юрієм Бубесом та представниками міжнародної компанії VDL Groep.

Очільник області подякував гостям за візит на Львівщину а також ознайомив їх із економічним розвитком та бізнес-кліматом області.

«Я добре розумію проблеми, з якими може стикатись бізнес. Тому інвестор, що має намір працювати на Львівщині, матиме підтримку та сприяння влади в усіх питаннях. Для іноземців, які хочуть розвивати сталий бізнес в Україні, дуже важливо не мати проблем з сертифікацією, ліцензуванням, перевезенням сировини через кордон, організацією навчань українців за кордоном тощо», – запевнив Максим Козицький.

Він також окреслив переваги Львівщини щодо розташування, розвиненої інфраструктури, безпеки. Окрім цього, за словами очільника Львівської ОДА, в області вже п’ять років здійснюється супровід інвестиційних проектів.

Представники VDL Groep своєю чергою презентували здобутки та можливості компанії.

«Загальні потужності компанії є нашою ефективною гарантією успіху. Для нашого сімейного бізнесу важлива довгострокова перспектива співпраці, найважливіше для нас люди – як наші клієнти, так і працівники. Ваша область є сприятливою для бізнесу, окрім інших напрямів варто розвивати також туристичну галузь. Тому ми зацікавленні у локалізації виробництва із випуску туристичних великогабаритних міжміських автобусів. У нас багато спільного із корпорацією «Електрон». Нас цікавить перспектива співпраця із цією компанією, адже ми бачимо можливості для цього і переконані, що співробітництво буде вигідним для обох сторін. Для нас важлива підтримка з боку влади – не фінансова, а у спрощенні адміністративних процедур».

Максим Козицький зазначив, що  на Львівщині легко зайти  висококваліфікованих спеціалістів у сфері машинобудовання. А розміщення такого підприємства позитивно вплине на економічний стан регіону.

«Успішні проекти інвесторів, реалізовані на Львівщині, –  це наші робочі місця, наповнення наших бюджетів», – сказав очільник ОДА.

Довідково.

VDL Groep міжнародна промислова і виробнича компанія, заснована у 1953 році. Зі свого головного офісу в Ейндховені у Нідерландах VDL контролює свої дочірні компанії.

До автобусного підрозділу входять туристичні автобуси, громадський транспорт, модулі шасі, старі автобуси і автобусів mini & midi. Сектор готової продукції великий: системи підвіски для автомобільної промисловості, системи автоматизації виробництва, системи опалення, охолодження та повітряно-технічні системи, системи для нафтової, газової та нафтохімічної промисловості, соляріїв і дахових боксів, обладнання для обробки контейнерів, системи для сільськогосподарського сектора, машини для виготовлення і упаковки, виробничі системи для оптичних дисків і медичні системи.

У 2010 році було продано 925 міських автобусів, 535 міжміських автобусів, 243 шасі та 232 міді- і мікроавтобуса. З часткою ринку 4,7 %, VDL займає шосте місце в Західній Європі. Основними територіями продажів є Франція, країни Бенілюксу, Німеччина та Велика Британія.

Компанії, які входять в VDL Groep

VDL Bus & Coach — виробник автобусів у місті Валкенсвард.

VDL Nedcar — незалежний від бренду завод з виробництва автомобілів у місті Борн

VDL TIM Hapert — є міжнародною компанією, що спеціалізується на механічній обробці литих і ковальських робіт, зварювальних агрегатів, шпинделів і комплектних виробів.

VDL ETG — колишні фабрики точних верстатів Philips, що спеціалізуються на розробці, виробництві і збірці високотехнологічних модулів.

Марта Кудляк

Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область

Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область

Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область

Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область

Компанія з Нідерландів зацікавлена інвестувати у Львівську область