Головна Економіка Мешканці Ожидова на Бущині скаржаться на суцільне бездоріжжя

Мешканці Ожидова на Бущині скаржаться на суцільне бездоріжжя

У селищі Ожидів місцеві люди скаржаться на суцільне бездоріжжя, окрім людей навіть автомобілі не можуть нормально пересуватись по болоту. Про це місцеві мешканці пишуть у соцмережі Facebook, публікуючи світлини та відео.

 «Село Ожидів , дорога додому !!!!  Жах!!! Буський район бюджет є, сільський бюджет є, 5 потужних організацій на відстані 2 км і розбита дорога!!!! Беремо весла і мовчимо дальше!!!!», – написала користувачка соцмережі Мар’яна Котик.

У відповідь на її допис, чимало з’явилось коментарів. Окрім скарг на бездоріжжя в селищі, місцеві також скаржаться на бездоріжжя дороги Ожидів-Білий Камінь та бездіяльність влади.

«Там, на відстані 1 км від Ожидова стоїть асфальтний завод Онур, який не може засипати ями навіть в себе під воротами. Їх багатотонні вантажівки нищать дорожнє полотно, але не використаний асфальт вони воліють висипати у рів під лісом», – написав користувач Paw Lo.

  «Та позор всім і Золочівська районна рада і Буська районна державна адміністрація. Через дане сполучення втратили туристів у с. Підлисся, батьківщину Маркіяна Шашевича», – відзначив інший
користувач соцмережі Facebook Богдан Олійник.

МЕШКАНЦІ ОЖИДОВА СКАРЖАТЬСЯ НА СУЦІЛЬНЕ БЕЗДОРІЖЖЯ

Нагадаємо, ожидівці вже не один рік просять у влади покласти хоча б кілька машин з щебенем на проблемні ділянки доріг в селищі.