Головна Економіка Митці Буського району подарували військовослужбовцям свято

Митці Буського району подарували військовослужбовцям свято

Мистецькі дарунки для військовослужбовців 184 Навчального центру сухопутних військ України ім. П.Сагайдачного у Новояворівську стали для митців Бущини звичними.

У минулому, 2017 році, виїздів на Яворівщину було шість. І вже у цю неділю, незважаючи на міцний мороз, митці вирушили на зустріч з українськими героями.
Відпрацювали дві концертні програми, які називаємо «патріотичними майданчиками». Глядачі – вояки зі світлими лицями, доброзичливими посмішками і лагідними очима. Хоча знаємо, багато хто з них недавно прибув із зони АТО.
Кожен номер художньої самодіяльності викликав у присутніх шквал емоцій. Граціозні дівчата із Зразкового хореографічного колективу «Енерджі» дивували пластикою, колоритом, чудовими сценічними костюмами. Керівники колективу, Ірина Сторонянська та Сергій Іваськів, підготували дві дуетні авторські постановки – «Сентиментальний вальс» та «Більше між нами розлук буде». Чарівні «Надбужанки» (керівник І.Лаврін) милували око та тішили душу. Репертуар дівчат – оптимістичний, патріотичний, наснажуючий. Методист Буського РНД Мар’яна Цюпка потішила слухачів грою на бандурі. Милозвучно і сердечно звучали пісні у виконанні Роксоляни Паньків, Олі Маркевич, Ірини Грабінської, Оксани Піджарко.
До речі, у холодному автобусі, яким добирались до місця виступу, промерзли інструменти – бандура і саксофон. Бандуру якось вдалося «відігріти», а саксофон так і не оклигав ні до першого концерту, ні до другого…
Цього разу бущани мали приємність виступати спільно із «київським бардом», вокалістом гурту «Чумаки» Володимиром Самайдою. У його репертуарі пісні Т.Петриненка, В.Івасюка і А.Кузьменка. Дуже швидко «Надбужанки» знайшли порозуміння із цим креативним митцем і зуміли на сцені заспівати « Червону руту»» В.Івасюка та « Україну» Т.Петриненка. Їм підспівував увесь зал.
Ведучою була Любов Огороднік, озвучував Юрій Білик, готувала програму Любов Блінова, знимкував Мирослав Тимчишин.
Людмила ЦІХОЦЬКА,
начальник відділу культури та туризму